– Tworzenie materiałów filmowych to jedno z naszych działań promocyjnych - powiedział Lech Pąchalski z UMiG Strzelin
– Tworzenie materiałów filmowych to jedno z naszych działań promocyjnych - powiedział Lech Pąchalski z UMiG Strzelin
Już niedługo nastąpi oficjalna prezentacja filmu promującego miasto i gminę Strzelin. Ile kosztowała jego produkcja? Czy film pojawi się w telewizji regionalnej? Najbliższe plany promocyjne przedstawił Lech Pąchalski z UMiG Strzelin.
Pod koniec marca w Urzędzie Miasta i Gminy nt. Strzelin odbyły się posiedzenia komisji Rady Miejskiej Strzelina. W czasie jednego z nich radni ocenili realizację promocji gminy Strzelin w 2015 r. Ponadto wydali opinię na temat planu promocji gminy na 2016 r., który przedstawił Lech Pąchalski z UMiG.
Radni mieli okazję zobaczyć film promocyjny miasta i gminy Strzelin, do którego zdjęcia zostały wykonane jeszcze w 2015 r. Oficjalna prezentacja nastąpi na przełomie kwietnia i maja 2016 r., a koszt wyniósł 5 500 zł. – Tworzenie materiałów filmowych to jedno z naszych działań promocyjnych. Oprócz tego, wykonaliśmy także dłuższy film, który był zaprezentowany podczas konwentu wójtów i burmistrzów gmin subregionu wrocławskiego. Mamy dwa nowoczesne materiały filmowe, które możemy wykorzystywać w naszej promocji – powiedział Pąchalski.
Poinformował także o wykonanych materiałach promocyjnych. Należą do nich m.in. żagle, wykorzystywane szczególnie podczas imprez plenerowych. Powstał także folder dotyczący 70-lecia strzelińskiego futbolu. Promocja w internecie odbywa się za pomocą serwisu społecznościowego facebook, gdzie profil miasta i gminy Strzelin funkcjonuje od 2011r. Informacje pojawiają się także na stronie internetowej.
W przyszłości planowane jest również utworzenie portalu internetowego „Nowin Strzelińskich”. Będą się tam pojawiały informacje z pracy gminy, Rady Miejskiej Strzelina, jednostek gminnych, ale także wiadomości związane z działaniami strzelińskiej policji.
- W tym roku przygotowaliśmy już kilka publikacji, które promują zarówno walory turystyczne, jak i walory inwestycyjne. Prezentowaliśmy m.in. oferty działek mieszkaniowych – mówił urzędnik. Poinformował również o planowanych materiałach promocyjnych ze strzelińskiego granitu.
Radny Piotr Litwin zapytał czy spot promocyjny będzie promowany także w telewizji regionalnej, czy jego dostępność ograniczy się do strony na portalu społecznościowym. Burmistrz Dorota Pawnuk wyjaśniła, że można spróbować porozmawiać o kosztach emitowania spotu przy okazji udziału gminy w programach telewizyjnych. Ostatecznie radni wyrazili pozytywną opinię na temat omawianego planu promocji gminy.
(KK)


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
fascynat
itd
On ma ślicze usta pewnie lubi BANBINO-och!!!! worek rwieeeee!
0
Gravatar
...
RE: Filmy promocyjne w telewizji?
"Prezentowaliśmy m.in. oferty działek mieszkaniowych"ceny jak we Wrocławiu.... hahah wybiore jednak Wrocław przynajmniej tą koleją nie muszę dojeżdzac godzinę i w takich warunkach
0

Przeczytaj również