Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Niedawno jeden z pracowników Publicznego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego przy ul. Mickiewicza w Strzelinie zawiadomił policję, że jeden z lekarzy może być pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Wskazywało na to jego zachowanie. Przybyli do przychodni funkcjonariusze zbadali lekarza alkomatem.
- Policjanci nie potwierdzili tego, że mężczyzna jest pijany - mówi asp. sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Interwencja została zakończona o godz. 10.32.
W sprawie skontaktowaliśmy się Norbertem Rabą, kierownikiem Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego. Potwierdził fakt obecności policjantów w ośrodku zdrowia i to, że lekarz był poddany badaniu na obecność w organizmie alkoholu i innych środków odurzających. Kierownik stwierdził, że oba testy wypadły negatywnie. Na prośbę Norberta Raby lekarz w tym dniu już nie przyjmował więcej pacjentów. Został odesłany do domu, ponieważ był chory i brał leki, które mogły oddziaływać na jego zachowanie.

Komentarze   

Malwina 12 Permalink1 +4 Malwina 12
RE: Policjanci zbadali lekarza... alkomatem
Haaa wszyscy wiemy oktorego lekarza chodzi... Był chory? Tak i belkotal bidula od rzeczy... Lekarzy brak a tak musiałby Pana doktora oan kolega dyrektor zwolnic
2019-06-03 20:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz