W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelinie odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu strażackiego. W tym wypadku darczyńcą była gmina Strzelin, która przekazała komendzie pojemnik pralkę, kabinę suszarniczą i dezynfekcyjną, myjkę ciśnieniową, a także detergenty za 19 tys. zł.
Podziękowania za wsparcie złożyli komendant KP PSP Strzelin Krzysztof Dobrowolski oraz jego zastępca Michał Pięta. Strzeliński magistrat reprezentowała burmistrz Dorota Pawnuk i pracownik, który pilotował ten projekt, Anna Jurek. Przy przekazaniu sprzętu byli też strażacy, odbywający w tym dniu służbę
Komendant wyjaśniał, iż strażacy podczas swojej codziennej pracy narażeni są na kontakt ze szkodliwymi czynnikami, które mogą powodować m. in. choroby nowotworowe. Dlatego też odpowiednie czyszczenie i dezynfekcja sprzętu po akcji ma duże znaczenie dla strażaków.

Komentarze   

spajker. Permalink1 0 spajker.
RE: Dostali sprzęt za prawie 20 tys. zł
no to trzeba było zaprosić national geographic.
pensja burmistrza to 12 tys brutto + zus czyli 14 800,-+ wycieczki zagraniczne na koszt gminy celem spotkania się z innymi urzędnikami w sąsiednich państwach.
raz na kilka lat GMINA a nie burmistrz da coś strażakom i są kamery.
co miesiąc od 10 lat pensja burmistrza leci na jego konto i na konto zusu to też przyjeżdzają kamery?
pani burmistrz dostaje od 10 lat miesiąc w miesiąc taką kwotę jaką gmina daje strażakom raz na kilka lat . gdzie kamery???? gdzie wallenrodyzm??
2019-10-30 14:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.