Coraz głośniej i więcej mówi się (i pisze) w Polsce o ekologii. A właściwie o śmieceniu byle gdzie, byle czym. Co ciekawe, o segregowanie śmieci i ograniczenie zużycia plastiku najgłośniej upomina się młode, a nawet jeszcze młodsze pokolenie. I słusznie, jako dorośli musimy wsłuchać się w ten głos rozsądku. Tymczasem niemal na każdym kroku napotykamy przykłady nagannego braku szacunku do przyrody. Na zdjęciu obok prezentujemy sporych rozmiarów urządzenie kopiujące (i skanujące – chyba), które znudziło się właścicielowi. Zapewne wymienił je na nowszy model, a stare wyrzucił w krzaki. Skoro ktoś zadał sobie trud przywieźć je i wyrzucić na skwerze, to dlaczego nie odwiózł kopiarki na PSZOK? Po gabarytach można sądzić, że urządzenie pracowało na swojego właściciela w jakiejś firmie. A później zostało porzucone . Opodal na skrzyżowaniu jest monitoring miejski. Może więc uda się zidentyfikować i odnaleźć eko-bałaganiarza i truciciela środowiska. Nie wiadomo przecież, czy w środku nie ma tonera lub tuszu, które to materiały są przecież bardzo szkodliwe.

Komentarze   

Obserwator Permalink5 +1 Obserwator
Czytelnik
Przecież większość wie kto wyrzuca te śmieci. I co? I wszyscy chowają głowę w piasek. Jak zwykle kamera jest skierowana w inną stronę wtedy kiedy trzeba.
2020-01-15 20:27 Cytować Zgłoś administratorowi
w Permalink4 +3 w
RE: Wymienił na nowszy model?
Często na przeciw Stokrotki parkuje biały furgon znanego przedsiębiorcy i wyrzucane są duże wory do pojemników,a co w nich jest niech zainteresują się osoby obsługujące monitoring
2020-01-14 23:49 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink3 +2 spajker.
RE: Wymienił na nowszy model?
Cytuję Ala:
A ja trochę zmienię temat i zapytam: czy w regionie strzelinskim nie było wczoraj finału WOŚP? Rok temu też udawaliscie, że nic się nie dzieje. A, prawda, zamieścicie przecież relacje z jaselek. Jak przed rokiem.

sport.onet.pl/.../tdl5243#slajd-2

proszę SR o nierelacjonowanie tego festiwalu hipokryzji robionego przez śmiesznego faceta w gaciach od piżamy. pani tępa nauczycielko prlizmu wyjaśniam iż robert lewandowski dał jako darowiznę "możliwość zjedzenia z nim kolacji" a facet zarabia 1 000 000 euro tygodniowo i nosi buty o wartości 100 000 złotych
anna lewandowska żona multimilionera, która zrocbiła w owsiaka producenta torebek i torebkę o wartości 120 000 euro kupiła za jedyne 90 000 euro - a na 1 szminke wydaje 1 000 euro dała jako swóją darowiznę możłiwość nieodpłatnego wypinania dupy na sali gimnastycznej w jej obecności
adam bielecki, który chodzi w himalaje na koszt sponsorów czyli dostaje od firm wielomilionowe darowizny po to aby mógł sobie pomarznąć na szczycie k2 dał jako darowiznę możłiwość nauki wspinaczki.
krzysztof piątek zarabiający kilkanaście milionów rocznie zaprasza na kolację tego kto da owsiakowi najwięcej.
po tych wszytskich trudach błaznowania owsiak i kilkunastu pomagierów z jego firm polecą jak zwykle do australi na 3 tygodniowy odpoczynek spa 6 gwiazdek po jakże pracowitej żebraczej niedzieli.
dalej już tego festiwalu obłudy nie czytam bo ta parszywa propaganda mnie osłabia. dzieci i pijacy wrzucają do puszki pieniądze no ale bezpłatną reklamę robią sobie multimilionerzy

daj alu swoje używane podpaski jako dar dla owsiaka i nie psuj komunistyczna tępoto umysłów swoich uczniów , będzie o tobie na pierwszych stronach gazet.
2020-01-14 10:15 Cytować Zgłoś administratorowi
CZYTELNIK Permalink2 +1 CZYTELNIK
CO???
BYŁ finał WOŚP i jako regularny czytelnik pamiętam, że gazeta poświęciła mu kilka stron. Podejrzewam, że teraz będzie podobnie. Widać to po zdjęciach na facebooku gazety. Proszę więc nie wprowadzać internautów w błąd i nie szczuć na gazetę.
2020-01-13 16:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Ala Permalink1 +1 Ala
Inny temat
A ja trochę zmienię temat i zapytam: czy w regionie strzelinskim nie było wczoraj finału WOŚP? Rok temu też udawaliscie, że nic się nie dzieje. A, prawda, zamieścicie przecież relacje z jaselek. Jak przed rokiem.
2020-01-13 14:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.