Od 31 marca br. obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie przestał pełnić asp. sztab. Ireneusz Szałajko. Od 1 kwietnia na własną prośbę przeszedł do Zespołu Profilaktyki Społecznej w strzelińskiej komendzie. Dziękujemy serdecznie asp.sztab. Ireneuszowi Szałajko, dotychczasowemu oficerowi prasowemu Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie za wiele lat owocnej i zawsze dobrze układającej się współpracy. Jednocześnie życzymy dalszych sukcesów w Zespole Profilaktyki Społecznej w strzelińskiej komendzie.
Od 1 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelinie nowym rzecznikiem prasowym jest mł.asp. Łukasz PorębskiOd 1 kwietnia Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie ma nowego rzecznika prasowego. Został nim mł.asp. Łukasz Porębski, który ma wykształcenie wyższe magisterskie ze specjalizacją Zarządzanie Bezpieczeństwem w Polce i Unii Europejskiej. W służbie w Policji jest od 9 lat. Kurs podstawowy odbył w Szkole Policji w Pile, następnie delegowany został do Oddziałów Prewencji Policji we Wrocławiu,a później do pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelinie w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym. Od 2014 roku był dzielnicowym Posterunku Policji w Wiązowie, gdzie zastępował w obowiązkach kierownika posterunku. Od 2019  roku pełni funkcję rzecznika dyscyplinarnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. W międzyczasie został skierowany na kursy specjalistyczne m.in. w dziedzinie kontaktu z mediami i rzeczników dyscyplinarnych. Nowemu rzecznikowi strzelińskiej policji życzymy przede wszystkich samych dobrych informacji.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.