Już nieraz na naszych łamach pisaliśmy o bieżni i boisku przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie. Obiekt ten jest dostępny jedynie w godzinach otwarcia szkoły, a potem gospodarz zamyka bramę. Nie przeszkadza to jednak miłośnikom biegania, którzy popołudniami wchodzą na bieżnię przez dziurę w siatce.
Wygląda na to, że już niedługo skończy się ta „partyzantka”. Gminna spółka Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne chce wesprzeć zarządcę obiektu (CKZiU w Strzelinie - red.). Wszystko po to, aby obiekt ten służył nie tylko uczniom szkoły, ale także pozostałym mieszkańcom gminy Strzelin. Współpracą z gminą Strzelin zainteresowany jest samorząd powiatowy oraz dyrekcja placówki. Już niedługo zostanie podpisane specjalne porozumienie...
Tekst ukazał się w nr 16 (1055) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

AndrzejG Permalink2 0 AndrzejG
Monitoring
Prawidlowo, obiekt powinien byc poza lekcjami udostepniony dla reszty. Czy przez dziure czy przez brame, jakis monitoring jest tam potrzebny jak w parku jordanowskim. Amatorzy wandalizmu sa wszedzie.
2021-05-15 00:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Efcia Permalink1 0 Efcia
RE: Nie będą wchodzić przez dziurę w ogrodzeniu
Jeszcze z tym łańcuchem coś trzeba pomyśleć, bo niejeden już tam fikołka zrobił, :eek:
wieczorem jest on całkowicie niewidoczny i tylko czyha na kolejne ofiary :o
2021-05-13 13:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.