Ten rodzaj muzyki jest bardzo popularny w Polsce. Nie inaczej jest w naszym powiecie. Zwłaszcza, że właśnie stąd pochodzi prawdziwa gwiazda.

Lista tego, czego nie mogliśmy robić ze względu na pandemię, jest długa. Są na niej wyjazdy na raty i kibicowanie na stadionie ulubionej drużynie. Są również koncerty muzyczne i seanse filmowe. Mamy w Strzelinie wykonawcę, dla którego estrada to drugi dom. Świetnie czuje się w różnych rolach i kostiumach. Dla nas jest Krzyśkiem Wyką i pracuje w SOK. Dla publiczności w całym kraju jest Krisem Księciem Disco Polo.
Rockowe brzmienie i patriotyczne treści, czyli zdradzony kraj
Dosłownie dni dzielą nas od zniesienia ograniczeń dotyczących koncertów „na żywo”, w plenerze i salach koncertowych. Uznaliśmy, że jest właściwy czas, żeby dowiedzieć się co dla swoich fanów przygotował Kris. I dowiedzieliśmy się m.in., że ostatnio napisał piosenkę na otwarcie nowego marketu w Strzelinie. - Tak spontanicznie, nie na zamówienie. Mam nadzieję, że będę mógł ją zaśpiewać na otwarciu marketu – wyjaśnia Krzysztof Wyka. Mało tego, ma jeszcze jedną nową piosenkę - prośbę, żeby szczepić się przeciwko covidowi.
Obszerny wywiad z Krzysztofem Wyką ukazał się w nr 20 (1059) "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.