Przemierzając ulice Strzelina, nie zawsze zwracamy uwagę na to, co mamy pod nogami. Kwitnące topole bywają zmorą alergików i osób mieszkających w sąsiedztwie tych drzew. Biały puch wciska się wszędzie i powoduje, że nie można nadążyć ze sprzątaniem.
Zupełnie inaczej jest z makami. W tym przypadku pozytywnemu wrażeniu estetycznemu nie towarzyszy tzw. druga strona metalu, że z jednej strony jest ładnie, ale z drugiej już niekoniecznie.
Biały puch niczym zimą, a mamy przecież lato
Cały artykuł przeczytanie w aktualnym wydaniu Słowa.

Komentarze   

Dst. Permalink2 0 Dst.
RE: Biel topól i czerwień maków, czyli kolory lata
Lata lecą
2021-07-01 20:16 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +5 spajker.
RE: Biel topól i czerwień maków, czyli kolory lata
wzgórza strzelińskie są tak ładne że nie wiem po jaki poseł ziemi strzelińskiej ludzie wywożą gotówkę za granicę. to grecy turcy i inni afrykanie powinni przywozić swoja gotówkę w okolice strzelina a nie odwrotnie. pogoda w okolicach jest taka jak w afryce a do tego piękne lasy zamiast pustyni z betonowymi blokami o nazwie hotel olinkluziw. w okolicach przyda się troche pensjonatów w tym celu aby turyści nie jechali 20 godzin w korku do zakopanego aby przejść się po krupówkach ale mogli w racjonalnej cenie zobaczyć to co jest piękne nie to co jest znane.
2021-07-01 16:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.