Wydawało się, że kupno strzelińskiego szpitala przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu ustabilizuje sytuację lecznictwa zamkniętego w powiecie. Informowaliśmy na naszych łamach o otwieraniu kolejnych oddziałów. Pozytywne zmiany w strzelińskim szpitalu wielu łączyło z Piotrem Pobrotynem, dotychczasowym dyrektorem USK we Wrocławiu. Okazuje się, że Piotr Pobrotyn złożył wypowiedzenie z pracy. Jak zmiana na stanowisku dyrektora wpłynie na kondycję strzelińskiego szpitala? O tym w jutrzejszym Słowie.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +4 spajker.
RE: Był dyrektor, nie ma dyrektora
zawsze się znajdzie jakiś dyrektor. dyrektor łapówa. dyrektor polityczny. dyrektor znajomy. dyrektor tymczasowy. nowy czy stary dyrektor to ważna osoba ale i tak o wszystkim rozstrzygaja finanse. mieszanie spółkami oddziałami personaliami koalicjami zmiana flagi zmiana nazwy zmiana właściciela nie powoduje zmiany tego że szpital przestaje być bankrutem
2021-09-28 12:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.