W ubiegłym tygodniu ogłoszono konkurs na dyrektora Strzelińskiego Ośrodka Kultury. Osoby ubiegające się o to stanowisko będą zobowiązane do przedstawienia autorskiego programu działania SOK-u z uwzględnieniem warunków organizacyjno-finansowych instytucji.
Kandydaci zaproponują m.in. wizję rozwoju placówki i efektywne wykorzystania bazy lokalowej. Termin składania dokumentów upływa 30 grudnia. Jeżeli konkurs uda się pozytywnie rozstrzygnąć, nowy dyrektor powinien rozpocząć pracę już 1lutego 2022 roku. Swoją funkcje będzie pełnił przez kolejnych siedem lat. Obecnie obowiązki dyrektora SOK-u sprawuje Sylwia Korczyńska, wieloletni i doświadczony pracownik tej instytucji.

Komentarze   

Yan Permalink3 +1 Yan
RE: Konkurs na dyrektora SOK-u
'' Jadwiga Mikołajczykówna " oto nowa ( stara) Pani dyrektor.
2021-12-20 23:47 Cytować Zgłoś administratorowi
RES Permalink2 +4 RES
RE: Konkurs na dyrektora SOK-u
Miało być* rycy jak wół*
2021-12-19 16:36 Cytować Zgłoś administratorowi
RES Permalink1 +5 RES
RE: Konkurs na dyrektora SOK-u
Jak najszybciej wybierać!!!! Żeby skończył się występ tego gościa który drze się teraz na Kościuszki....mam nadzieję że nowy kierownik nie dopuści do takich występów....jak to usłyszałem na ulicy " tych jak wół...
2021-12-19 16:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.