Urząd Miasta i Gminy w Strzelinie niedawno poinformował, że do konkursu „Najlepsza praca dyplomowa dotycząca gminy Strzelin” wpłynęło tylko jedno zgłoszenie. Organizator w regulaminie zastrzegł, że w przypadku małej liczby zgłoszeń może odstąpić od rozstrzygnięcia konkursu i nie przyznać nagrody. Tak też się stało i w tym wypadku.
Konkurs może zostać wznowiony odrębnym zarządzeniem burmistrza. Informacji na ten temat należy szukać na stronie internetowej www.strzelin.pl.
Regulamin zakładał nagrodę główną za zajęcie pierwszego miejsca, w wysokości 1 500 zł.
Tekst ukazał się w nr 48 (1087) wydaniu "Słowa Regionu".

Komentarze   

spajker. Permalink2 +3 spajker.
RE: Konkurs nierozstrzygnięty, nagrody nie będzie
napisałem coś o ziemi strzelińskiej ale mój wpis wcięło. w tej sytuacji nie wygram nagrody głównej. opis rzeczywistości nie przypadł do gustu komuś z ulicy mysiej w warszawie.
2021-12-30 11:24 Cytować Zgłoś administratorowi
... Permalink1 +6 ...
RE: Konkurs nierozstrzygnięty, nagrody nie będzie
hmm, może dlatego ,że ciężko pisać o tym mieście w którym nic się nie dzieje, są same dziury, sklepy się zamykają i pracuje się za najniższa krajową?
2021-12-29 19:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.