W Strzelińskim Ośrodku Kultury miała miejsce kameralna uroczystość związana z przekazaniem nowoczesnego defibrylatora tej jednostce przez strzelińską firmę Xylem Lowara Vogel. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz Xylem Lowara – Dyrektor Zarządu, Tomasz Siwkowski i HR Manager Poland, Anna Mośko-Toczek, a także burmistrz Dorota Pawnuk i dyrektor Strzelińskiego Ośrodka Kultury, Sylwia Korczyńska.

Defibrylator to sprzęt medyczny niezbędny do ratowania ludzkiego życia w przypadku utraty krążenia. Sylwia Korczyńska, dyrektor SOK-u, podziękowała przedstawicielom firmy Xylem Lowara Vogel za ten cenny dar. Podkreślała przy tym, że w wydarzeniach organizowanych przez Strzeliński Ośrodek Kultury bierze udział wielu mieszkańców, którzy dzięki defibrylatorowi będą mogli czuć się bezpieczniej.
Tekst ukazał się w nr 9 (1097) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

T..Filzman Permalink2 0 T..Filzman
kuchnia bośniacka
Pulpety na tle szczypiorku. Mniam Mniam. Do partii Wiosna się zapiszę. Siwy piegowaty łupież na przystawkę i flaczki z Anieli łechtaczki.
2022-03-21 11:37 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +9 spajker.
RE: Nowy defibrylator w siedzibie Strzelińskiego Ośrodka Kultury
nowy defibrylator w sok i już są politycy , którzy najmniejszej okazji do autoprezentacji nie ominą.
ja mam nowy kolor włosów i nowy parkiet. ktoś chętny do zaproszenia prasy i polityków do zdjęć autopromocyjnych????

polecam wymienić w sok pisuar. krótko przed wyborami.
2022-03-11 14:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.