W piątek na strzelińskim stoisku spotkaliśmy Katarzynę Maroszyk i Marcina Sucharę (z lewej). Z prawej autor tekstu Andrzej Kaczmarek
Niedawno odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych i Czasu Wolnego. 12. edycja MTT ponownie odbyła się na stadionie miejskim - Tarczyński Arena Wrocław.
Od lat w imprezie bierze udział wielu wystawców z kraju i zagranicy. W tym roku można było zauważyć, że szczególnie dużo ofert było z Dolnego Śląska i województw przyległych. Nieco mniej niż w minionych latach było wystawców promujących dalekie i egzotyczne kraje. Łącznie na gości targów czekało blisko 100 wystawców. W gronie tym, od kilku lat, jest też gmina Strzelin. Co warte podkreślenia, oferta turystyczna naszych Wzgórz Strzelińskich cieszyła się sporym zainteresowaniem. Łatwość dojazdu z Wrocławia, coraz bogatsza sieć tras i ścieżek (głównie rowerowych) procentuje.
Na ten temat pisaliśmy w 10 (1148) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Strzelin ponownie obecny na targach
bardzo dobrze. wzgórz niemczańsko strzelińskie. lasy. single trucki. stawy w białym. aquapark. basen odkryty . urokliwy pensjonat na wzgórzu parkowym. rozliczne bary ze smaczna pizzą pierogai żurkiem i innymi pysznościami. tanio. alternatywa? zakopane i pobierowo gdzie za gofra zapłacisz 60 zeta, za parking 70 zeta na dobe za nocleg 600 zeta za dobę. co w zamian? w zamian jest zamoczenie jaj w zimnym mętnym i skażonym bronią chemiczna martwym bałtyku + 100 gram ryby mrożonej za jedyne 160 zeta albo zapiewy góralskich milionerów robiących za etniczną biedotę, którzy jak wątpisz w to że zakup placka kartoflanego za jedyne 75 zeta to wyzwą cię od ceprów. no jeszcze jest all inclusice w egipcie, gdzie na stole szwedzkim masz 60 potraw , każda o bez smaku a smak możesz rozpoznać po etykiecie-mapisie na potrawie. egipskie morze ma temperaturę 40 stopni, powietrze ma temperaturę 60 stopni a jedyna atrakcja są uzbrojeni żołnierze i możliwość taka że jakaś bojówka rozwali cie z kałacha.uważam że niebawem ludzki narcyzm i chęć pokazania sie na tiktoku na tle piramidy zaśmieconej przez miliony plastikowych kubków jak też góralska megachciwość spowodują to że turyści z przyjemnościa odwiedzą strzelin i okolice. turyści ekstremalni odwiedzą szyt mount everest a nie zakopane i pobirowo. turyści wymagający odwiedzą strzelin i okolice a nie biały blok egipie , w którym nie zjesz ani kiełbasy ani żurku tylko jakąś miazgę bez smaku. no piwa w egipcie turcji czy innej tunezji też nie dostaniesz. wakacje poza regionem zdolnego śląska to siara i demonstracja chęci zaklejenia swoich narcystycznych kompleksów. chcesz zapachu staroci? jedź do ziębic . tam czas się zatrzymał 100 lat temu jak w wenecji. jest jednak 100 razy taniej. chcesz dobrze zjeść? zjedz pierogi w strzelinie a nie wodorosty w egipcie. lubisz kanion kolorado? spóźniłeś się. były esy z balkonem i podest nad wyrobiskiem w strzelinie.
0

Przeczytaj również