Niedawno odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych i Czasu Wolnego. 12. edycja MTT ponownie odbyła się na stadionie miejskim - Tarczyński Arena Wrocław.
Od lat w imprezie bierze udział wielu wystawców z kraju i zagranicy. W tym roku można było zauważyć, że szczególnie dużo ofert było z Dolnego Śląska i województw przyległych. Nieco mniej niż w minionych latach było wystawców promujących dalekie i egzotyczne kraje. Łącznie na gości targów czekało blisko 100 wystawców. W gronie tym, od kilku lat, jest też gmina Strzelin. Co warte podkreślenia, oferta turystyczna naszych Wzgórz Strzelińskich cieszyła się sporym zainteresowaniem. Łatwość dojazdu z Wrocławia, coraz bogatsza sieć tras i ścieżek (głównie rowerowych) procentuje.
Na ten temat pisaliśmy w 10 (1148) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink1 +1 spajker.
RE: Strzelin ponownie obecny na targach
bardzo dobrze. wzgórz niemczańsko strzelińskie. lasy. single trucki. stawy w białym. aquapark. basen odkryty . urokliwy pensjonat na wzgórzu parkowym. rozliczne bary ze smaczna pizzą pierogai żurkiem i innymi pysznościami. tanio.
alternatywa? zakopane i pobierowo gdzie za gofra zapłacisz 60 zeta, za parking 70 zeta na dobe za nocleg 600 zeta za dobę. co w zamian? w zamian jest zamoczenie jaj w zimnym mętnym i skażonym bronią chemiczna martwym bałtyku + 100 gram ryby mrożonej za jedyne 160 zeta albo zapiewy góralskich milionerów robiących za etniczną biedotę, którzy jak wątpisz w to że zakup placka kartoflanego za jedyne 75 zeta to wyzwą cię od ceprów. no jeszcze jest all inclusice w egipcie, gdzie na stole szwedzkim masz 60 potraw , każda o bez smaku a smak możesz rozpoznać po etykiecie-mapisie na potrawie. egipskie morze ma temperaturę 40 stopni, powietrze ma temperaturę 60 stopni a jedyna atrakcja są uzbrojeni żołnierze i możliwość taka że jakaś bojówka rozwali cie z kałacha.
uważam że niebawem ludzki narcyzm i chęć pokazania sie na tiktoku na tle piramidy zaśmieconej przez miliony plastikowych kubków jak też góralska megachciwość spowodują to że turyści z przyjemnościa odwiedzą strzelin i okolice. turyści ekstremalni odwiedzą szyt mount everest a nie zakopane i pobirowo. turyści wymagający odwiedzą strzelin i okolice a nie biały blok egipie , w którym nie zjesz ani kiełbasy ani żurku tylko jakąś miazgę bez smaku. no piwa w egipcie turcji czy innej tunezji też nie dostaniesz. wakacje poza regionem zdolnego śląska to siara i demonstracja chęci zaklejenia swoich narcystycznych kompleksów. chcesz zapachu staroci? jedź do ziębic . tam czas się zatrzymał 100 lat temu jak w wenecji. jest jednak 100 razy taniej. chcesz dobrze zjeść? zjedz pierogi w strzelinie a nie wodorosty w egipcie. lubisz kanion kolorado? spóźniłeś się. były esy z balkonem i podest nad wyrobiskiem w strzelinie.
2023-03-22 13:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.