Pamiątkowe zdjęcie uczestników jubileuszu 30-lecia strzelińskiej Straży Miejskiej. Fot. UMiG Strzelin
We wtorek, 29 sierpnia, obchodzono jubileusz 30-lecia Straży Miejskiej w Strzelinie.
Podczas tej uroczystości burmistrz Dorota Pawnuk złożyła życzenia i podziękowania za służbę wszystkim strażnikom, a komendantowi Ireneuszowi Kuropce wręczyła pamiątkowy dyplom. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele służb mundurowych z terenu powiatu strzelińskiego, a także wiceburmistrz Mariusz Kunysz oraz sekretarz Kazimierz Nahajło. Po części oficjalnej przyszedł czas na tort i wspólne zdjęcie.
Na ten temat pisaliśmy w 35 (1173) wydaniu papierowym Słowa Regionu. 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Kami
Straż
30 lat zmarnowane co niektórzy przyrosli na etatach tam gdzie są potrzebni to udają że nie widzą ale przypadkowo kogoś spotkają to kara może ktoś wreszcie otwzy oczy i porządek z tym zrobi.
0
Gravatar
Spajker.
RE: 30-lecie Straży Miejskiej
ed powiedziała :
Kiedy likwidacja ?
Jak pieniędzy zabraknie.

0
Gravatar
ed
RE: 30-lecie Straży Miejskiej
Kiedy likwidacja ?
0

Przeczytaj również