Z nowej sali komputerowej najbardziej zadowoleni są uczniowieSala komputerowa w Szkole Podstawowej w Białym Kościele wymagała gruntownego remontu i wymiany wyposażenia. Dyrektor placówki Halina Drozdalska podjęła decyzję o remoncie. Prace ruszyły w styczniu, w czasie ferii zimowych. Rozpoczęto od odnowienia ścian w pomieszczeniu.

Remont zakładał również wymianę mebli i krzeseł obrotowych oraz zakup rolet. Utworzono 20 stanowisk komputerowych. Na remont wydano ponad 10 tys. zł. Co ciekawe, szkoła dysponuje od niedawna częściowo nowym sprzętem. Placówka uczestniczy w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską „Nasz rozwój naszą szansą”. Jego liderem jest firma szkoleniowo-doradcza Anna Szywała ze Świdnicy. Dzięki projektowi do pracowni komputerowej trafiło 7 nowych stacjonarnych komputerów, drukarka wielofunkcyjna i magnetofon. Z remontu i nowego sprzętu najbardziej zadowoleni są oczywiście uczniowie.

 

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.