- Ona jest na razie na etapie eksperymentów i ćwiczeniowej roboty – powiedział o autorce Bogusław Szychowiak, kustosz galeriiWernisaż prac Wiktorii Borowiec, studentki I roku Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu odbył się w piątek, 13 marca, w galerii Skalnej Strzelińskiego Ośrodka Kultury. Uczestnicy mieli okazję przyjrzeć się pracom z zakresu rysunku, malarstwa oraz ceramiki. Młoda artystka, absolwentka strzelińskiego LO, przez ostatnie kilka lat uczęszczała na warsztaty w SOK-u.

Właśnie w tym czasie powstało najwięcej rysunków, które pojawiły się na wystawie. - W tej chwili Wiktoria robi to, co chciała i na uczelni ma dużo więcej czasu do tej roboty. Sądzę, że pójdzie w ceramikę bardzo ostro, chociaż początki miała typowo malarskie. Myślę, że w tym się w przyszłości odnajdzie. Na początku trzeba cały czas eksperymentować, potem już nie. Ona jest na razie na etapie eksperymentów i ćwiczeniowej roboty – powiedział Bogusław Szychowiak, kustosz galerii. Wernisaż cieszył się dużym zainteresowaniem. Chętni mogli kupić prezentowane rysunki, dzięki czemu piątkowego wieczoru zostało sprzedanych siedem prac.Na wernisażu pojawiło się wielu mieszkańców
 

 

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.