Dotychczas nieopublikowane
Urząd Miasta i Gminy w Strzelinie informuje, że nie wiadomo co dokładnie upamiętnia zaniedbany pomnikNa początku lipca zwróciliśmy uwagę na zaniedbany i zniszczony obiekt w samym centrum ogródka jordanowskiego. Jak informuje Urząd Miasta i Gminy Strzelin, tak naprawdę nie wiadomo czym jest pomnik ani co dokładnie upamiętnia. Burmistrz Dorota Pawnuk powiedziała, że nawet strzelińscy historycy nie potrafią tego określić. Wiadomo jedynie, że to pomnik przedwojenny.
Scena, na której już dawniej odbywały się różnego typu imprezy została zbudowana po wojnie. – Nie wiemy, co ten pomnik przedstawia, natomiast, tak jak w ubiegłym roku piaskowaliśmy i czyściliśmy pomnik Paula Ehrlicha, granitowe słupy przy wjazdach do miasta czy słynną fontannę, wyczyścimy też pomnik w parku jordanowskim. Zastanowimy się także co do sceny – powiedziała burmistrz.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.