Ponad 20 par zatańczyło poloneza na balu maturalnymRozpoczął się sezon studniówkowy. Uczniowie ze szkoły w Ludowie Polskim bawili się w sali Gimnazjum nr 2 w Strzelinie.

W balu uczestniczyło 79 maturzystów z czterech klas: (technik rolnik, informatyk, hotelarstwo oraz hotelarsko-ekonomiczny). Oczywiście nie mogło zabraknąć osób towarzyszących, nauczycieli i rodziców. W sumie na imprezie było ok. 200 osób. Uczniowie pod kierunkiem Mileny Cierpińskiej zatańczyli poloneza. Jak twierdzą nauczyciele, taniec wyszedł perfekcyjnie, a młodzież nie popełniła żadnej pomyłki. Na sali obecny był także były dyrektor szkoły, a obecny starosta strzeliński, Marek Warcholiński. Na balu uczniowie zaprezentowali również program artystyczny (skecze i wspólnie odśpiewana piosenka). Uczestnicy bawili się przy muzyce zespołu DEBET do białego rana. W przygotowanie studniówki zaangażowani byli wychowawcy, rodzice i uczniowie.

Na studniówce bawiło się ok. 200 osób

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.