Główna Inspektorat Sanitarny wydał dziś ostrzeżenie. Dotyczy wykrycia bakterii Salmonella w trakcie badań urzędowych w 2 z 5 badanych próbek. Spożycie produktu wiąże się z ryzykiem zatrucia pokarmowego.

Szczegóły dotyczące produktu:
Produkt – Sezam łuskany RADIX-BIS 300 g
Producent – Radix-Bis Sp. z o.o. ul. Gerberowa 22, 83-010 Rotmanka
Data minimalnej trwałości i numer partii – 31.10.2020 1906036
Działania podjęte przez przedsiębiorców i organy urzędowej kontroli:
Firma Radix-Bis Sp. z o.o. rozpoczęła wycofywanie kwestionowanej partii z obrotu, poinformowała swoich odbiorców o zaistniałej sytuacji i możliwości dokonywania zwrotów.
W dniu 16.04.2019 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pruszczu Gdańskim wydał decyzję administracyjną nakazującą wycofanie kwestionowanego środka spożywczego z obrotu handlowego z rygorem natychmiastowej wykonalności.
Zalecenia dla konsumentów:
Nie należy spożywać wskazanej w komunikacie partii produktu.




UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Glebogryzarka
RE: Uwaga, salmonella w sezamie łuskanyn RADIX-BIS 300 g
Super, zapisałam. Spożywam dziennie 4 kg sezamu łuskanego i jestem bezpieczna teraz. A więc: na zakupy za moje 1500 plus!
0
Gravatar
Handel
RE: Uwaga, salmonella w sezamie łuskanyn RADIX-BIS 300 g
Jak Kryśka z warzywniaka sprzeda jajko jeden dzień po terminie to dowalą jej taką karę że przez 3 miechy za darmo musi pracować a jak koncern sprzeda kurczaka z zarazkami to tylko komunikat i żadnych konsekwencji i dalej nas mogą truć puki GIS znowu komunikacji. Ehhhh
0
Gravatar
Różnica
RE: Uwaga, salmonella w sezamie łuskanyn RADIX-BIS 300 g
Nie godzę się na to by nas truli systematycznie salmonellą i inną zarazą. Dość już tego!!!!!!!!!
0

Przeczytaj też