Analiza zgromadzonego materiału dowodowego wykazała, iż nie zaistniały przesłanki wskazane w ustawie o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, od których ustawodawca uzależnił możliwość odwołania dyrektora instytucji kultury przed upływem okresu, na który został on powołany. W szczególności, nie udowodnione zostały zarzuty odstąpienia przez Pana Cezarego Morawskiego od realizacji umowy określającej warunki organizacyjno-finansowe program działania Teatru Polskiego. Oznacza to, iż uchwały podjęte zostały przez Zarząd Województwa z istotnym naruszeniem prawa, co skutkowało koniecznością stwierdzenia ich nieważności przez Wojewodę Dolnośląskiego.
Biuro Prasowe Wojewody Dolnośląskiego
Komentarze
Cytuję Spajker.:
ty na pewno wiesz ....szkoda słów!!
Cytuję T.Filzman.:
Co ty tam wiesz
Cytuję MANIEK_ZIP:
Po to żeby coś się działo bo lepiej żeby coś się działo niż żeby nic się nie działo. Pomniał?
To jest jakaś granda. PO co było w ogóle ten temat ruszać jak uchwały podjęto z istotnym naruszeniem prawa?????????
Cytuję Każdy:
Pytanie: czy teatr po tej zadymie będzie czy nie będzie?
co za pytanie? jasne że zostaje. uchwały uchwałami a stołek stołkiem. akademia utrzymania się przy stolcu znajduje się w strzelinie a rektorem akademii jest andrzej g.
możesz skończyć kurs karate a i tak cię wywalą, przejdziesz szkołę survivalu na ząbkowickiej i będziesz się śmiał w twarz samemu sądowi najwyższemu.
Czyli Pan Cezary zostaje czy nie zostaje?
Kanał RSS z komentarzami do tego postu.