W niedzielę, 7 czerwca na boisku sportowym w Borowie odbyły się obchody Dnia Dziecka. Wesołe zabawy dla najmłodszych i świetna muzyka umilały popołudnie już od godz. 15:00. Impreza została zorganizowana przez radnych Borowa, sołtysów oraz rady sołeckie z okolicznych miejscowości (Borowa, Bartoszowej, Brzozy, Boguszyc, Brzezicy, Opatowic, Piotrkowa Borowskiego i Jelenina).

W tym szczególnym dniu na dzieci czekała cała moc atrakcji. Występ artystyczny zaprezentowały dziewczynki z grupy akrobatyki sportowej z Borowa, którą prowadzi Anita Kordybacha. Najmłodsi z uwagą oglądali także pokaz gry w „zośkę” w wykonaniu Michała Ostrowskiego. Ponadto pokaz rajdowy zaprezentowali Jarosław Niedźwiecki oraz Mirosław Jakubowski, natomiast pokaz ratownictwa medycznego wykonali strażacy z OSP Borów i Zielenice.
Do dyspozycji dzieci był również suchy basen wypełniony piłeczkami, dmuchany zamek, malowanie twarzy, którym zajęły się gimnazjalistki, artystyczne formowanie balonów, wata cukrowa, taniec poplątaniec oraz liczne konkursy sportowe i sprawnościowe z atrakcyjnymi nagrodami. Serwowana była także pyszna grochówka, słodycze, soczki, a także ciasta przygotowane przez mieszkanki gminy Borów.
Organizatorzy byli wdzięczni za wszelką pomoc przy organizacji imprezy. Jak zgodnie stwierdzili, wspaniała zabawa i wspólnie spędzony czas sprawiły, że był to wyjątkowy dzień dla licznie przybyłych mieszkańców. Jednocześnie byli bardzo zadowoleni z widocznej radości na twarzy wszystkich dzieci, zaliczając tym samym imprezę do szczególnie udanych.


 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Obserwator
Informacja niepełna
Żadnej informacji o konferansjerze prowadzącym całą imprezę ....
0