Gmina Kondratowice w swoim budżecie na rok 2018 przeznaczyła pieniądze na zagospodarowanie terenu przy Gminnym Ośrodku Kultury. Wójt Wojciech Bochnak uważa, że znacznie poprawi to estetykę tego miejsca. - Dotychczasową nawierzchnię z płyt ażurowych zastąpi nawierzchnia z kostki.

Powstanie też ogrodzenie, ławki, a także nasadzenia. Planujemy także postawić szachownicę do gry w szachy oraz siłownię zewnętrzną - powiedział szef gminy. Dodał także, iż przy ośrodku będzie dostęp do darmowej sieci Wi-Fi. - Skorzystamy z pieniędzy z Lokalnej Grupy Działania ,,Gromnik”, które stanowią 66% całości zadania. Pozostałą część dołoży nasz samorząd, a projekt opiewa na kwotę ok. 200 tys. zł - podkreślił Bochnak. Wspomniał również, że zależy mu, aby inwestycję zakończyć przed gminnymi dożynkami.

 

Komentarze   

Tadeusz Permalink1 0 Tadeusz
Bez tytulu
Moze pan wojt wychyli nosa z kondratowic a nie kazda inwestycje tylko pcha na swoja Wieś.... Po za kondratowicami sa tez inne wioski ktore domagaja sie wszelakich inwestycji !!! Ilez mozna ladowac kasy na kondratowice ..... Ludzie zaglosowali na pana z nadzieja ze w ich miejsach zamieszkania bede przeprowadzane rozne inwestycje a tu okazuje sie ze tylko kondratowice sie dla wojta licza ! Wstyd. .... Tak oszukiwac wyborców....i dawac nadzieje biednym ludziom....
2018-01-20 13:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.