W sierpniowym wydaniu Słowa Regionu ukazał się artykuł, w którym to oficer prasowy strzelińskiej policji poinformował, iż 6 sierpnia mieszkanka gminy Kondratowice zawiadomiła policję, że jej mąż i syn pobili ją. Sprawa ta była szeroko komentowana przez lokalną społeczność, szczególnie że dotyczyła osoby pełniącej funkcję publiczną.
- Od czasu interwencji policji w rodzinie były prowadzone dwa postępowania sprawdzające w kierunku art. 207 kodeksu karnego, tzn. znęcanie się psychiczne i fizyczne. Jedno z nich toczyło się w kierunku znęcania się mężczyzny nad kobietą, a drugie kobiety nad mężczyzną - poinformował Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. Dodał także, że oba postępowania zakończyły się we wrześniu odmową wszczęcia dochodzenia z uwagi na niestwierdzenie przestępstwa w obu przypadkach i zostało to zatwierdzone przez prokuratora. - Obie strony pojawiły się na komendzie i składały zeznania w celu wyjaśnienia sprawy. 25 października tego roku z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kondratowicach wpłynęło do komendy pismo dotyczące sytuacji obu stron i będzie to przedmiotem wyjaśniania - zakończył Szałajko.

Komentarze   

A.A Permalink3 +1 A.A
c.d
faktycznie panie wójcie jest pan narażony na konsekwencje... a konsekwencją będzie utrata szans na stanowisko wójta w kolejnej kadencji. Wszędzie susza była tylko w Kondratowicach nie było. To trzeba być zapatrzonym w czubek własnego nosa żeby się nie orientować co się dzieje. Wójt nie ma pojęcia co się dzieje w gminie. Ani go to nie interesuje ani się tym przejmuje. Znajomych obsadza na stanowiskach w gminie, sami sobie ustalają pensje i sami z siebie są bardzo zadowoleni. Gmina rolnicza a wójt ma rolników w d... użym poważaniu. Wójt kompletnie wyalienowany, za chwilę będzie prosił o poradę kryształową kulę. Nie wiadomo jeszcze jaką planetę wójt sobie wybrał, ale wiadomo, że nie jest to planeta ziemia.
2019-11-22 08:35 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink2 +1 spajker.
RE: W sprawie znęcania prowadzili dwa postępowania
Cytuję ...:
W takich sytuacjach winne są zawsze dwie strony - żona albo teściowa.

winne są również dwie cechy czyli chciwość na pieniądze i odmowa seksu jako szantaż w celu zmuszenia do określonego zachowania.
gliny to wiedzą dopiero wtedy kiedy same tego doświadczą a doświadczają tego krótko po 30tce.
2019-11-18 13:27 Cytować Zgłoś administratorowi
... Permalink1 -1 ...
RE: W sprawie znęcania prowadzili dwa postępowania
W takich sytuacjach winne są zawsze dwie strony - żona albo teściowa.
2019-11-18 12:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.