Wójt Tomasz Gracz (z prawej) dziękuje ustępującemu prezesowi OSP Franciszkowi Czilowi za wieloletnią służbę w szeregach OSP (Foto: UG Kondratowice)
W GOK-u w Kondratowicach odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Kondratowicach.W zebraniu uczestniczyli strażacy oraz zaproszeni goście.
Otworzył je prezes OSP Franciszek Czil, który oświadczył, że rezygnuje z funkcji i nie będzie się o nią ponownie ubiegał. Dalszą cześć zebrania poprowadził komendant gminny Bogusław Gawłowicz. Tomasz Gracz podziękował ustępującemu Zarządowi w składzie: prezes - Franciszek Czil, wiceprezes (naczelnik) - Michał Satyła, zastępca naczelnika - Jerzy Kłosowski, sekretarz - Ewelina Sowińska, skarbnik - Jarosław Zarzycki.
W trakcie zebrania został wybrany nowy zarząd oraz komisja rewizyjna. Do zarządu wybrano jednogłośnie 5 członków i ukonstytuował się on następująco: prezes – Michał Satyła, wiceprezes (naczelnik) - Zbigniew Sowiński, zastępca naczelnika - Jerzy Kłosowski, sekretarz - Ewelina Sowińska, skarbnik - Michał Chodzyński.
Tekst ukazał się w nr 9 (1048) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także nexto.pl i e-kiosk.pl


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Onek
RE: Podziękowali prezesowi straży
Wyborca powiedziała :
Dziękujemy ci Graczu bo gdyby nie ty to nie wiedzielibyśmy że można bezkarnie zatrudniać znajomych i krewnych, wyprowadzać kasę z budżetu, przyznawać sobie nagrody i odznaczenia i nie mieć za to wszytko sprawy karnej. Nie mogę się doczekać kiedy podziękujemy ci za stworzenie struktur mafinych w naszej gminie i wytyczynie nowych standardów. Tobie należy się medal i odznaczenia za to co robisz. Przyznaj coś w końcu sobie. przecież nikt cię nie ruszy. Medal by ci się przydał. ja cię podziwiam. Ciemna masa którą pogardzasz i tak ma cię za półboga 4 kategorii. Piszę to ja twój wyborca w przerwie pomiędzy pastwaniem humofilców a wyciaganiem słomy z butów. Niestety nie stać mnie na takie buciki skórzane jak ty masz. Ja nie jestem mądry i nie umiem zarabiać kilkanaście tysięcy na miesiąc.Muszą mi te gumniaki starczyć na długo.
Gracz nie jest taki zły. Co chcesz? Cudów? Przecież poprzednik zostawił go z ręką w nocniku. Co ma robić? Robi to co musi. Jak ci nie pasuje to kandyduj i rządź.

0
Gravatar
Balcer
RE: Podziękowali prezesowi straży
Wyborca powiedziała :
Dziękujemy ci Graczu bo gdyby nie ty to nie wiedzielibyśmy że można bezkarnie zatrudniać znajomych i krewnych, wyprowadzać kasę z budżetu, przyznawać sobie nagrody i odznaczenia i nie mieć za to wszytko sprawy karnej. Nie mogę się doczekać kiedy podziękujemy ci za stworzenie struktur mafinych w naszej gminie i wytyczynie nowych standardów. Tobie należy się medal i odznaczenia za to co robisz. Przyznaj coś w końcu sobie. przecież nikt cię nie ruszy. Medal by ci się przydał. ja cię podziwiam. Ciemna masa którą pogardzasz i tak ma cię za półboga 4 kategorii. Piszę to ja twój wyborca w przerwie pomiędzy pastwaniem humofilców a wyciaganiem słomy z butów. Niestety nie stać mnie na takie buciki skórzane jak ty masz. Ja nie jestem mądry i nie umiem zarabiać kilkanaście tysięcy na miesiąc.Muszą mi te gumniaki starczyć na długo.
Na taką frustrację to weź sobie jakiś lek. I tak nic nie zmienisz więc po co się tu tak żalisz? Myślisz że ktoś to czyta?

0
Gravatar
Wyborca
RE: Podziękowali prezesowi straży
Dziękujemy ci Graczu bo gdyby nie ty to nie wiedzielibyśmy że można bezkarnie zatrudniać znajomych i krewnych, wyprowadzać kasę z budżetu, przyznawać sobie nagrody i odznaczenia i nie mieć za to wszytko sprawy karnej. Nie mogę się doczekać kiedy podziękujemy ci za stworzenie struktur mafinych w naszej gminie i wytyczynie nowych standardów. Tobie należy się medal i odznaczenia za to co robisz. Przyznaj coś w końcu sobie. przecież nikt cię nie ruszy. Medal by ci się przydał. ja cię podziwiam. Ciemna masa którą pogardzasz i tak ma cię za półboga 4 kategorii. Piszę to ja twój wyborca w przerwie pomiędzy pastwaniem humofilców a wyciaganiem słomy z butów. Niestety nie stać mnie na takie buciki skórzane jak ty masz. Ja nie jestem mądry i nie umiem zarabiać kilkanaście tysięcy na miesiąc.Muszą mi te gumniaki starczyć na długo.
0
Gravatar
Anonimowy
RE: Podziękowali prezesowi straży
Bardzo dobrze ze są Ci radni! I jakie anonimowo każdy wie kto do klubu należy.... nie rozumiem problemu....
0
Gravatar
Pani
RE: Podziękowali prezesowi straży
M.K. powiedziała :
Bądź człowiekiem! powiedziała :
Ludzie pracujacy w Urzędzie w Kondratowicach to apel do was. Ci z was którzy nie są krewnymi lub znajomymi tego lub poprzedniego wójta powinni przestać blokować możliwość rozwoju innym. Zdolniejszym i mądrzejszym którzy czekają na swoją szansę w życiu. Powinniście się sami zwolnić. Raz unieście się honorem. Bardziej od was zdolni i co wazniejsze lepiej ustosunowani czekają na swoją szansę w życiu. Wy możecie iść do Amazona. Tam szukają ludzi bez wiedzy i znajomości. POstąpcie raz uczciwie. Uczepiliście się stanowisk i nie chcecie odejść. To podłe!!!
Tacy urzędnicy szkodzą mieszkańcom. Skończyły się czasy nic nie robienia za garnuszku podatników. Każdy wójt musi mieć dobrych urzędników by urząd działał jak się należy. Inaczej niech każdy z imienia i nazwiska, który nie szanuje stanowiska będzie za to rozliczony. Za lenistwo - do zwolnienia !!!
Najbardziej szkodzą gminie radni NGND. Dezorganizują pracę gminy, szczują ludzi, okłamują. Ale jeszcze na nich przyjdzie sprawiedliwość. Czytać już tego nie można co wypisują anonimowo bo podpisać się nie chcą albo nie potrafią.

0
Gravatar
Apel
RE: Podziękowali prezesowi straży
Poniższe komentarze to idealny apel dla nowopowolanych osób na kierowniczych stołkach w urzedzie
0
Gravatar
M.K.
RE: Podziękowali prezesowi straży
Bądź człowiekiem! powiedziała :
Ludzie pracujacy w Urzędzie w Kondratowicach to apel do was. Ci z was którzy nie są krewnymi lub znajomymi tego lub poprzedniego wójta powinni przestać blokować możliwość rozwoju innym. Zdolniejszym i mądrzejszym którzy czekają na swoją szansę w życiu. Powinniście się sami zwolnić. Raz unieście się honorem. Bardziej od was zdolni i co wazniejsze lepiej ustosunowani czekają na swoją szansę w życiu. Wy możecie iść do Amazona. Tam szukają ludzi bez wiedzy i znajomości. POstąpcie raz uczciwie. Uczepiliście się stanowisk i nie chcecie odejść. To podłe!!!
Tacy urzędnicy szkodzą mieszkańcom. Skończyły się czasy nic nie robienia za garnuszku podatników. Każdy wójt musi mieć dobrych urzędników by urząd działał jak się należy. Inaczej niech każdy z imienia i nazwiska, który nie szanuje stanowiska będzie za to rozliczony. Za lenistwo - do zwolnienia !!!

0
Gravatar
Bądź człowiekiem!
RE: Podziękowali prezesowi straży
Ludzie pracujacy w Urzędzie w Kondratowicach to apel do was. Ci z was którzy nie są krewnymi lub znajomymi tego lub poprzedniego wójta powinni przestać blokować możliwość rozwoju innym. Zdolniejszym i mądrzejszym którzy czekają na swoją szansę w życiu. Powinniście się sami zwolnić. Raz unieście się honorem. Bardziej od was zdolni i co wazniejsze lepiej ustosunowani czekają na swoją szansę w życiu. Wy możecie iść do Amazona. Tam szukają ludzi bez wiedzy i znajomości. POstąpcie raz uczciwie. Uczepiliście się stanowisk i nie chcecie odejść. To podłe!!!
0
Gravatar
T.M
w imie ojca i syna
Pogromca oszustow powiedziała :
Panie wujcie kiedy rozliczy pan dotacje w wysokosci prawie 50000zl dla ksiedza z parafi prusy prosimy o publiczna wypowiedz
A kiedy owy proboszcz zacznie sam się rozliczać.

0
Gravatar
Ja? Cyniczny?
RE: Podziękowali prezesowi straży
Hej powiedziała :
A co ma zgłosić ze konkurs ustawiony? Jak wszystko w białych rękawiczkach tak aby w dokumentach grało? Oczywiście w komisji siedzą zawsze te same osoby... każdy wie o kogo chodzi i doskonale wiedza jak maja głosować! Wszystko jest tak jak zostało klapnięte i obiecane tak jak w przypadku nowej sekretarz i nowej naczelnik
Konkursy zawsze tu ustawione nic nowego? Wygrywa znajomek albo krewniak? Choć jak sie wie gdzie ucho przyłożyć to się słyszy że to nawet nie jest drogi szpas. Góra 3000? Może ludzie kłamią ale w każdej plotce ponoć ziarno prawdy?

0

Przeczytaj także