Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Policjanci ze strzelińskiej komendy w trakcie patrolu zobaczyli leżącego na drodze powiatowej mężczyznę, który nie mógł wstać o własnych siłach. Natychmiast wstrzymali ruch kołowy i udzielili pomocy 76-latkowi.
Policjanci ze strzelińskiej jednostki w trakcie patrolu zauważyli leżącego na drodze powiatowej koło sklepu w Sarbach starszego mężczyznę. Poszkodowany znajdował się na poboczu, ale nogi wystawały na jezdnię, stwarzając zagrożenie dla życia i zdrowia oraz innych użytkowników drogi. Policjanci ustalili tożsamość leżącego i miejsce zamieszkania. Okazał się nim 76 - letni mieszkaniec Wieliszowa. Jak dodatkowo ustalono w późniejszym czasie, w miejscu zamieszkania nie ma nikogo, kto mógłby sprawować nad nim opiekę. Mało tego, podobne zdarzenie z udziałem tego mężczyzny miało już miejsce w lutym br.
Ponieważ od 76 - latka czuć było woń alkoholu, funkcjonariusze postanowili przewieźć go do wytrzeźwienia do strzelińskiej jednostki. Po wytrzeźwieniu mężczyzna dowieziony został następnie do miejsca zamieszkania. O zaistniałej sytuacji powiadomiona zostanie teraz właściwa placówka opieki społecznej.

Komentarze   

Piotrek Permalink1 +1 Piotrek
RE: Nogi 76-latka wystawały na jezdnię
No i czym się tu chwalić ?
Tym, że mamy do czynienia z lumpem i degeneratem, który non stop chleje do upadłego.
2019-03-28 21:26 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz