Dziś na w godzinach popołudniowych na trasie Wrocław – Strzelin, pomiędzy Strzelinem a Ludowem Polskim, doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu ciężarowego z niewyjaśnionych obecnie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący z naprzeciwka samochód osobowy.
Jadące w kolumnie samochody zostały uszkodzone odłamkami pojazdów, które się przed nimi zderzyły. Kierowcy jadący z tyłu zatrzymali się, aby udzielić pomocy osobom poszkodowanym w wypadku. - Kierowca samochodu dostawczego został przewieziony do szpitala, gdyż jest podejrzenie złamania nogi - informuje oficer prasowy KPP w Strzelinie mł. asp. Łukasz Porębski. - W wyniku zdarzenia droga została zamknięta i wyznaczono objazd. Ruchem kierują strażacy. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają m.in. okoliczności zdarzenia. Opisane zdarzenie jest na podstawie wstępnych oględzin i niektóre fakty mogą się nie potwierdzić.


Komentarze   

Popopo Permalink3 -1 Popopo
Popopo
Chyba chodziło że kierowca samochodu ciężarowego został przewieziony do szpitala, A nie samochodu dostawczego
2020-06-11 01:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Teraz Permalink2 +4 Teraz
RE: Uszkodzonych zostało pięć aut
Trzeba uważać samemu i na innych. Szkoda słów tu.
2020-06-09 21:14 Cytować Zgłoś administratorowi
PNP Permalink1 0 PNP
RE: Uszkodzonych zostało pięć aut
Ale dzwon :o
2020-06-09 20:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.