Strzelińscy mundurowi zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 38 – latek zwrócił na siebie uwagę, ponieważ nie miał zakrytych ust i nosa. Mieszkaniec powiatu strzelińskiego został zatrzymany i trafił do aresztu.
Mundurowi strzelińskiej jednostki patrolując ulice stale zwracają szczególną uwagę na przestrzeganie przez mieszkańców powiatu obowiązujących obostrzeń, m.in. zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. W miniony poniedziałek, 18 stycznia, policjanci w trakcie wykonywania czynności służbowych w Strzelinie przy ul. Glinianej dostrzegli mężczyznę, który nie miał założonej maseczki, która zasłaniałaby usta i nos. Podczas legitymowania okazało się, że jest poszukiwany, bo ma odbyć karę pozbawiania wolności. Na tej podstawie 38-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafi prosto za więzienne kraty. Ponadto za brak maseczki mundurowi ukarali zatrzymanego mandatem.

Komentarze   

cześ Permalink4 0 cześ
Ale jaja
Już myślałem że za brak maseczki idzie się do wiezienia, wszystko przed nami :D
2021-01-29 16:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Jezy Permalink3 +1 Jezy
Maska
To był wikol ale trafili macie o czym pisać napiszcie o baraku jak ludzie mają opla za darmo i okna otwarte zenada
2021-01-20 19:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Jezy Permalink2 -1 Jezy
Maska
To był wikol znany chop na Strzelinie ale sensacja
2021-01-20 19:13 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +4 spajker.
RE: Nie miał maseczki… trafił za więzienne kraty
jak za okupacji. przed glinami trzeba się maskować.
poza tym kara więzienia niczego nie naprawia. nie powoduje tego że osadzony staje się mixem dalajlamy i kopernika ale staje się człowiekiem bardziej doświadczonym w przestępczym fachu na skutek kontaktu z innymi osadzonymi.
kara powinna zbudować jakąś wartość dodaną poprzez pracę, poprzez finanse poprzez naprawienie szkody.
tacy kolesie z amber gold przytulili 860 000 000 zeta. jeden z nich posiedzi 5 lat i jest zarobiony na kilkaset lat do przodu. jemu i wspólnikom wyjdzie po 170 000 000 zeta rocznie zarobku. opłaca sie kraść. odsiedzisz i jesteś szanowanym obywatelem. jak ktoś się do ciebie odezwie per złodziej to sam dostanie art 212 kk.
taki pręgierz w strzelinie nie był tylko ozdobą rynku. w usa za drobne przestepstwa stawia się kolesia przy skrzyżowaniu ukrzyżowanego na tablicy z napisem " ukradłem czekoladę w markecie", "gwałciłem dzieci" " mam dziecięcą pornografię". stojące w korkach samochody widzą kolesia i czytają. taki koleś może później tylko wyemigrować do afryki. a co w polsce? w polsce przymkną kolesia a za jakiś czas koleś zostaje dożywotnim posłem z tej racji że opowiada że walczył z systemem o lepsze jutro dla obywateli. handlarz walutą w stanie wojennym chodził na pasku sb a teraz jest europosłem i opowiada jak to wózkiem inwalidzkim taranował milicyjne nyski i rozwalał układ warszwski i rwpg.
2021-01-19 18:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.