Niedawno policjanci drogówki interweniowali przy zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Strzelinie na ul. św. Jana. Z przeprowadzonych ustaleń wynikało, że kierująca samochodem osobowym marki Hyundai nieostrożnie skręcała i uderzyła w prawidłowo poruszający się pojazd marki Renault.
Bezpośrednio po zdarzeniu kierująca pośpiesznie oddaliła się z miejsca. Na podstawie uzyskanych informacji, udało się ustalić numer rejestracyjny sprawczyni kolizji, a następnie aktualny adres pobytu. Już podczas rozmowy z 52-latką policjanci nabrali podejrzeń, że kobieta spożywała wcześniej alkohol, co zapewne było powodem oddalenia się z miejsca kolizji drogowej. Badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Okazało się, że kobieta miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu. W chwili obecnej policjanci dochodzeniówki badają wszystkie okoliczności zdarzenia, które będą stanowić podstawę do przedstawienia 52-letniej kierującej zarzutów.

Komentarze   

cześ Permalink2 +2 cześ
RE: Pijana spowodowała wypadek
A na nogach nie łaska się przejść??? Barany muszą wszędzie autem jechać, nawet jak ma 100 m, ale spokojnie, dzięki dobrej zmianie paliwo i utrzymanie auta będzie tak drogie że nawet trzeźwi nie będą jeździć :D
2022-01-03 08:45 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 -3 spajker.
RE: Pijana spowodowała wypadek
kobiety w ogóle słabo jeżdżą i są bezmyślne nawet bez alkoholu. stuknęła kogoś to mówi sie przepraszam. przyznaje się do winy i masz sfotografuj sobie komórka moje papiery do ubezpieczenia i nie pogarszajmy sprawy policją.. no ale do tego to trzeba mieć honor i rozum.
2022-01-02 14:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.