Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś około godziny 13 na zamkniętym fragmencie remontowanej ul. Wolności w Strzelinie. Do wykopu wpadł starszy kierowca Hondy, który jechał "pod prąd". W tym czasie w miejscu tym pracowali drogowcy, którzy na szczęście nie znajdowali się w rowie, do którego wpadł pojazd.
Z relacji świadków wynika, że oślepiło go słońce i nie zobaczył głębokiego rowu. Faktem jest, iż o tej godzinie słońce miał na wprost, a zmienna pogoda sprawiała, że co chwilę ostre słońce świeciło dokładnie od strony ronda. Większość osób zwracała uwagę, że kierujący jechał „pod prąd”. Niestety, w trakcie krótkiego "śledztwa", jakie przeprowadziliśmy, okazało się, że w ten fragment ul. Wolności można było normalnie wjechać, nie łamiąc przepisów. Wszystko za sprawa braku oznaczenie na ul. Mickiewicza od strony ul. Pocztowej. Wjazd ulicą Mickiewicza od strony dworca i Lidla miał znaki nakazu, o konieczności jazdy w lewo (z parkingu) i skrętu w lewo lub na wprost (od strony dworca). Czy z tego kierunku nadjechał kierowca i skręcił w lewo?
Okoliczności zdarzenia na pewno wyjaśniać będzie policja.





UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Honda wpadła do wykopu. Na szczęście nie było w nim pracowników
Ziębice powiedziała :
Panowie, podziwiam za dobór słów, - to chyba z wiekiem przychodzi lol
stara baba ze wsi dobrze wie co z wiekiem przechodzi.

0
Gravatar
Ziębice
RE: Honda wpadła do wykopu. Na szczęście nie było w nim pracowników
Panowie, podziwiam za dobór słów, - to chyba z wiekiem przychodzi lol
0
Gravatar
spajker.
RE: Honda wpadła do wykopu. Na szczęście nie było w nim pracowników
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
czesiu wiesiu. nie stać mnie na to abyś mnie podtarł bo najpierw musiałbym cię przelecieć myjką ciśnieniową z silnym detergentem, później wstawić ci zęby i kupić perukę a na koniec dać jałmużnę w czasie kiedy byś moje buty w podzięce lizał. szkoda pfenigów na tjebja bo twaja żenszczina - po niemiecku - schwanzenlutcher - rrobi to taniej. nie lubisz lenina bo to władek uljanow to hrabia z rozumem władający językami obcymi . ktoś zupełnie inny niż ty a twaju materju zapłodnił na dworcu spiesząc się na pociag do leningradu.
twój dziadek to bankowo w wermachcie był że takiego idiote volksdeutscha wnuka ma :D możesz sobie z tfuskiem rękę podać!!! fur deutschland HAHAHAHAHA
mój dziadek siedział w buchenwaldzie za to że był przeciwny hitlerowi. dwa razy w tygodniu miał najścia gestapo, które go gnębiło i konfiskowało mu mienie i obywatelstwo niemieckie. ja nie jestem volksdeutschem czyli polskim góralem skamlającym o niemieckie papiery ani jednym z polskich patryotów, który 6 000 000 donosów na innych polaków do gestapo posyłał. nie jestem też z nsz, które z wehrmachtem współpracowało. ja jestem der echte deutche. w wehrmachcie służyło 450 000 polaków. twój dziadek służył w gwardii ludowej i strzelał polskim chłopom w plecy aby ich okraść z chleba. twój prezydent kwaśniewski vel stolzman kraść umie ale pić już nie umie. taki z niego komuch i żyd koszernyj .polski patriota to pgrowski schwanzenlutscher o nazwisku schneider- hodowca stada ujadających na mnie piegowatych kundli, który dla żydowskich srebrników przemówienie pierwszomajowe nawet w kościele odstawi. czesia z kazalnicy nazywa swoim bratem i siostrą. chwała ukraini smrt lachiw tako rzecze cześ i jego fiona.
Z ciebie szmatławcu jest taki Polak jak z hitlera niemiec!!!
uuuu a z ciebie taki paljak jak marszałka rokossowskiegl i z prezydenta stolzmana

0
Gravatar
cześ
RE: Honda wpadła do wykopu. Na szczęście nie było w nim pracowników
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
czesiu wiesiu. nie stać mnie na to abyś mnie podtarł bo najpierw musiałbym cię przelecieć myjką ciśnieniową z silnym detergentem, później wstawić ci zęby i kupić perukę a na koniec dać jałmużnę w czasie kiedy byś moje buty w podzięce lizał. szkoda pfenigów na tjebja bo twaja żenszczina - po niemiecku - schwanzenlutcher - rrobi to taniej. nie lubisz lenina bo to władek uljanow to hrabia z rozumem władający językami obcymi . ktoś zupełnie inny niż ty a twaju materju zapłodnił na dworcu spiesząc się na pociag do leningradu.
twój dziadek to bankowo w wermachcie był że takiego idiote volksdeutscha wnuka ma :D możesz sobie z tfuskiem rękę podać!!! fur deutschland HAHAHAHAHA
mój dziadek siedział w buchenwaldzie za to że był przeciwny hitlerowi. dwa razy w tygodniu miał najścia gestapo, które go gnębiło i konfiskowało mu mienie i obywatelstwo niemieckie. ja nie jestem volksdeutschem czyli polskim góralem skamlającym o niemieckie papiery ani jednym z polskich patryotów, który 6 000 000 donosów na innych polaków do gestapo posyłał. nie jestem też z nsz, które z wehrmachtem współpracowało. ja jestem der echte deutche. w wehrmachcie służyło 450 000 polaków. twój dziadek służył w gwardii ludowej i strzelał polskim chłopom w plecy aby ich okraść z chleba. twój prezydent kwaśniewski vel stolzman kraść umie ale pić już nie umie. taki z niego komuch i żyd koszernyj .polski patriota to pgrowski schwanzenlutscher o nazwisku schneider- hodowca stada ujadających na mnie piegowatych kundli, który dla żydowskich srebrników przemówienie pierwszomajowe nawet w kościele odstawi. czesia z kazalnicy nazywa swoim bratem i siostrą. chwała ukraini smrt lachiw tako rzecze cześ i jego fiona.
Z ciebie szmatławcu jest taki Polak jak z hitlera niemiec!!!

0
Gravatar
spajker.
RE: Honda wpadła do wykopu. Na szczęście nie było w nim pracowników
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
czesiu wiesiu. nie stać mnie na to abyś mnie podtarł bo najpierw musiałbym cię przelecieć myjką ciśnieniową z silnym detergentem, później wstawić ci zęby i kupić perukę a na koniec dać jałmużnę w czasie kiedy byś moje buty w podzięce lizał. szkoda pfenigów na tjebja bo twaja żenszczina - po niemiecku - schwanzenlutcher - rrobi to taniej. nie lubisz lenina bo to władek uljanow to hrabia z rozumem władający językami obcymi . ktoś zupełnie inny niż ty a twaju materju zapłodnił na dworcu spiesząc się na pociag do leningradu.
twój dziadek to bankowo w wermachcie był że takiego idiote volksdeutscha wnuka ma :D możesz sobie z tfuskiem rękę podać!!! fur deutschland HAHAHAHAHA
mój dziadek siedział w buchenwaldzie za to że był przeciwny hitlerowi. dwa razy w tygodniu miał najścia gestapo, które go gnębiło i konfiskowało mu mienie i obywatelstwo niemieckie. ja nie jestem volksdeutschem czyli polskim góralem skamlającym o niemieckie papiery ani jednym z polskich patryotów, który 6 000 000 donosów na innych polaków do gestapo posyłał. nie jestem też z nsz, które z wehrmachtem współpracowa ło. ja jestem der echte deutche. w wehrmachcie służyło 450 000 polaków. twój dziadek służył w gwardii ludowej i strzelał polskim chłopom w plecy aby ich okraść z chleba. twój prezydent kwaśniewski vel stolzman kraść umie ale pić już nie umie. taki z niego komuch i żyd koszernyj .polski patriota to pgrowski schwanzenlutsch er o nazwisku schneider- hodowca stada ujadających na mnie piegowatych kundli, który dla żydowskich srebrników przemówienie pierwszomajowe nawet w kościele odstawi. czesia z kazalnicy nazywa swoim bratem i siostrą. chwała ukraini smrt lachiw tako rzecze cześ i jego fiona.

0
Gravatar
cześ
RE: Honda wpadła do wykopu. Na szczęście nie było w nim pracowników
spajker. powiedziała :
czesiu wiesiu. nie stać mnie na to abyś mnie podtarł bo najpierw musiałbym cię przelecieć myjką ciśnieniową z silnym detergentem, później wstawić ci zęby i kupić perukę a na koniec dać jałmużnę w czasie kiedy byś moje buty w podzięce lizał. szkoda pfenigów na tjebja bo twaja żenszczina - po niemiecku - schwanzenlutcher - rrobi to taniej. nie lubisz lenina bo to władek uljanow to hrabia z rozumem władający językami obcymi . ktoś zupełnie inny niż ty a twaju materju zapłodnił na dworcu spiesząc się na pociag do leningradu.
twój dziadek to bankowo w wermachcie był że takiego idiote volksdeutscha wnuka ma :D możesz sobie z tfuskiem rękę podać!!! fur deutschland HAHAHAHAHA

0
Gravatar
spajker.
RE: Honda wpadła do wykopu. Na szczęście nie było w nim pracowników
czesiu wiesiu. nie stać mnie na to abyś mnie podtarł bo najpierw musiałbym cię przelecieć myjką ciśnieniową z silnym detergentem, później wstawić ci zęby i kupić perukę a na koniec dać jałmużnę w czasie kiedy byś moje buty w podzięce lizał. szkoda pfenigów na tjebja bo twaja żenszczina - po niemiecku - schwanzenlutche r - rrobi to taniej. nie lubisz lenina bo to władek uljanow to hrabia z rozumem władający językami obcymi . ktoś zupełnie inny niż ty a twaju materju zapłodnił na dworcu spiesząc się na pociag do leningradu.
0
Gravatar
cześ
RE: Honda wpadła do wykopu. Na szczęście nie było w nim pracowników
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
bandera powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
jedziesz z prądem to cie gliny na alkomat wyłapią. jedziesz pod prąd to ci na złość wykop zrobią. jak dzień to cię słońce oślepi i kłopot. jak noc to nic nie widzisz i też kłopotproponuje kierowcy miejskie darmowe busy okulary +10 dioptrii i sprzedaż hondy zanim kogoś rozjedzie. od lat piszę że blondynki śpioch i zakłąd geriatryczny za kierownica to niebezpieczeństwo większe aniżeli kierowca po piwie. nie ma na nich przepisu.
Ty umiesz pisać po Polsku??? Zapomniałem, przecież ty jesteś volksdeutsch :D
po polski pisze się z małej litery. ty jesteś arschloch- to było po ukraińsku. przecież ty jesteś banderowcem. cry
Przynajmniej umiem pisać po Polsku!!!
nawet tego nie potrafisz. "po polsku" się pisze a nie "po Polsku" i pisze się Volksdeutsch a nie volksdeutsch.
Z szacunku tak piszę, tego szacunku którego ty nie masz bo jesteś volksdeutschu!!!
"bo jesteś volksdeutschu" w jakim to języku? ty masz szacunek chociaż do siebie? zamiast skrywać agresywną głupotę to ty ją obnażasz czyniąc z niej swój sztandar. jesteś ujadającym umysłowym wiejskim komuszym kundlem
Nie wiesz cepie kto to jest volksdeutsch??? Powinieneś wiedzieć bo to wszyscy twoi przodkowie :D
czesiu wiesiu. ja i moi przydkowie to nie volksdeutsche czyli paljaki skamlające o niemieckie papiery ja i moja rodzina to echte deutsche, które w niemieckich hospicjach używają paljaków-czesiów do pocierania. ja rzucam monety do fontanny w wiązowie a czesie nurkują za nimi.
Nie było by cię stać na to żebym cię podtarł i nigdy u szwaba nie pracowałem śmieciu, najwidoczniej ty jesteś niemieckim podnóżkiem sługusie za euro!!!
jeteś potomkiem włodzimierza lenina i hanki sawickiej. jesteś absolwentem akademii pierwszomajowej i nawet na czyściwo do odbytów w niemieckim hospicjum nie zechcieli ciebie przyjąć. w egzaminach wstępnych twoi ziomale z ukrainy byli lepsi. u szwaba nie pracowałeś to spróbuj pracować u saksończyka. do tego abyś mógł mnie podetrzeć to musisz wstawić sobie zęby i mieć negatywny test weneryczny.
test to by się przydał twojemu panowi leninowi bo zdechł na syfilis!!!

0
Gravatar
spajker.
RE: Honda wpadła do wykopu. Na szczęście nie było w nim pracowników
MdM powiedziała :
Ale że nie zaniepokoiły go pachołki czy słupki zabezpieczające przed wykopem...?? Ale zaraz... Aha!!! NIE było ich!
kierowca jechał lewą strona jezdni zamiast prawą zgodnie z przepisami. stawiasz na lewicę albo na lewizne to zaliczasz wpadkę. tylko głupek potrzebuje słupek. homo-sapiens wie że po placu budowy jeździ się koparką a nie hondą. cześ tego nie wie. to osobnik z terrarium.

0
Gravatar
spajker.
RE: Honda wpadła do wykopu. Na szczęście nie było w nim pracowników
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
bandera powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
jedziesz z prądem to cie gliny na alkomat wyłapią. jedziesz pod prąd to ci na złość wykop zrobią. jak dzień to cię słońce oślepi i kłopot. jak noc to nic nie widzisz i też kłopotproponuje kierowcy miejskie darmowe busy okulary +10 dioptrii i sprzedaż hondy zanim kogoś rozjedzie. od lat piszę że blondynki śpioch i zakłąd geriatryczny za kierownica to niebezpieczeństwo większe aniżeli kierowca po piwie. nie ma na nich przepisu.
Ty umiesz pisać po Polsku??? Zapomniałem, przecież ty jesteś volksdeutsch :D
po polski pisze się z małej litery. ty jesteś arschloch- to było po ukraińsku. przecież ty jesteś banderowcem. cry
Przynajmniej umiem pisać po Polsku!!!
nawet tego nie potrafisz. "po polsku" się pisze a nie "po Polsku" i pisze się Volksdeutsch a nie volksdeutsch.
Z szacunku tak piszę, tego szacunku którego ty nie masz bo jesteś volksdeutschu!!!
"bo jesteś volksdeutschu" w jakim to języku? ty masz szacunek chociaż do siebie? zamiast skrywać agresywną głupotę to ty ją obnażasz czyniąc z niej swój sztandar. jesteś ujadającym umysłowym wiejskim komuszym kundlem
Nie wiesz cepie kto to jest volksdeutsch??? Powinieneś wiedzieć bo to wszyscy twoi przodkowie :D
czesiu wiesiu. ja i moi przydkowie to nie volksdeutsche czyli paljaki skamlające o niemieckie papiery ja i moja rodzina to echte deutsche, które w niemieckich hospicjach używają paljaków-czesiów do pocierania. ja rzucam monety do fontanny w wiązowie a czesie nurkują za nimi.
Nie było by cię stać na to żebym cię podtarł i nigdy u szwaba nie pracowałem śmieciu, najwidoczniej ty jesteś niemieckim podnóżkiem sługusie za euro!!!
jeteś potomkiem włodzimierza lenina i hanki sawickiej. jesteś absolwentem akademii pierwszomajowej i nawet na czyściwo do odbytów w niemieckim hospicjum nie zechcieli ciebie przyjąć. w egzaminach wstępnych twoi ziomale z ukrainy byli lepsi. u szwaba nie pracowałeś to spróbuj pracować u saksończyka. do tego abyś mógł mnie podetrzeć to musisz wstawić sobie zęby i mieć negatywny test weneryczny.

0

Przeczytaj też