W wyniku odniesionych obrażeń głowy 47-letni (mieszkaniec powiatu strzelińskiego) poniósł śmierć
W poniedziałek, 21 listopada, ok. godz. 14.00 dyżurny stanowiska kierowania odebrał zgłoszenie od kierownika pociągu relacji Lichkov (Czechy) – Wrocław Główny.
Wynikało z niego, że w obrębie dworca PKP w Strzelinie (kilkadziesiąt metrów od peronów) doszło do zdarzenia z udziałem mężczyzny. - Przybyły na miejsce patrol potwierdził otrzymane zgłoszenie – informuje asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Ze wstępnych ustaleń wykonanych na miejscu zdarzenia wynika, że bezpośrednio pod nadjeżdżający pociąg, który przed wjazdem na peron wytracał prędkość, wskoczył mężczyzna, którego siła uderzenia wyrzuciła na zewnątrz. Jak ustalono w wyniku odniesionych obrażeń głowy 47-letni (mieszkaniec powiatu strzelińskiego) poniósł śmierć.
Na miejscu dodatkowo zadysponowano funkcjonariuszy grupy Operacyjno – Dochodzeniowej, którzy wykonują oględziny w tym dokumentację fotograficzną.

Komentarze   

Cześ Permalink5 -1 Cześ
RE: Wskoczył pod nadjeżdżający pociąg
Cytuję spajker.:
no ale nana. ja nie mówię ja piszę. ja piszę o tym że dobre czasy produkują słabych ludzi. hejterom wyjaśniam że w ubojniach ginie rocznie 7 000 000 000 zwierząt w tym celu aby takie osobniki jak nana mogła zjeść schabowego zaraz po spowiedzi.
problemy były są i będą. to że ktoś chce się zabić nie upoważnai go do tego aby robił problem innym. czy w prasie było coś o tym że mój znajomy lat 45 doznał zatoru płucnego i wziął i umarł? kogoś to obchodzi? no le koleś na torach to zaraz z nim do prasy i na powązki.
jak jedna rakieta spadnie w polsce to alarm na całe nato i na cały świat a jak na ukraińców od roku leci 100 rakiet dziennie i 50 000 innej amunicji dziennie to nuda.
podoba mi się taka nananistyczna hipokryzja i taka forumowiczowa ślepota połączona z egoizmem i z głupotą. ludzie w auschwitz mieli duuuużo gorzej niż ten koleś na torach a jednak nago w mroźnej zimie szli marszem śmierci aby przeżyć. kogoś innego opuści kobieta a ten skacze z mostu zamiast kupić sobie kolejną kobietę.

Z twojej wypowiedzi wynika że jesz schabowego z człowieka. Ale fakt faktem na naglicę poszczepienną umiera bardzo dużo ludzi i jakoś nikt tego nie łączy ze zbawiennym preparatem na najpopularniejszą chorobę świata czyli kowid...
2022-11-29 19:09 Cytować Zgłoś administratorowi
ANTYOBYWATEL Permalink4 +2 ANTYOBYWATEL
Cytuję Nana:
Zastanów się co mówisz imbecylu jak nie masz pojęcia o sytuacji. Mam nadzieję że sam się jebniesz w lesie i cię nikt nie znajdzie

Dobre. Ja go szukał nie będę.
2022-11-22 15:11 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink3 -4 spajker.
no ale nana. ja nie mówię ja piszę. ja piszę o tym że dobre czasy produkują słabych ludzi. hejterom wyjaśniam że w ubojniach ginie rocznie 7 000 000 000 zwierząt w tym celu aby takie osobniki jak nana mogła zjeść schabowego zaraz po spowiedzi.
problemy były są i będą. to że ktoś chce się zabić nie upoważnai go do tego aby robił problem innym. czy w prasie było coś o tym że mój znajomy lat 45 doznał zatoru płucnego i wziął i umarł? kogoś to obchodzi? no le koleś na torach to zaraz z nim do prasy i na powązki.
jak jedna rakieta spadnie w polsce to alarm na całe nato i na cały świat a jak na ukraińców od roku leci 100 rakiet dziennie i 50 000 innej amunicji dziennie to nuda.
podoba mi się taka nananistyczna hipokryzja i taka forumowiczowa ślepota połączona z egoizmem i z głupotą. ludzie w auschwitz mieli duuuużo gorzej niż ten koleś na torach a jednak nago w mroźnej zimie szli marszem śmierci aby przeżyć. kogoś innego opuści kobieta a ten skacze z mostu zamiast kupić sobie kolejną kobietę.
2022-11-22 13:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Nana Permalink2 -1 Nana
E
Zastanów się co mówisz imbecylu jak nie masz pojęcia o sytuacji. Mam nadzieję że sam się jebniesz w lesie i cię nikt nie znajdzie
2022-11-22 13:23 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 -5 spajker.
jak pociąg z czech to może chciał wyskoczyć na piwo. tacy samobójcy to są mordercy i egoiści. oni nie myślą o tym że narobią kłopotu innym. teraz prokurator będzie nękał maszynistę, sokistów, kolejarzy. jak któryś z sokistów poszedł sie w tym czasie odlać to prokurator obwini go tym że nie był na stanowisku pracy w chwili kiedy samobójca wskakiwał pod pociąg. sądowi teraz trzeba będzie dowodzić że obecność sokisty i maszynisty nie w toalecie ale kilkadziesiąt metrów od peronu i tak nie powstrzymało by samobójcy-zabójcy.
chcesz się zabić to wskocz do wyrobiska albo powieś sie w lesie. sam masz kłopoty ale nie rób kłopotów innym. teraz państwo postawi wzdłuż torów płoty jak na granicy z białorusią. polecam wtedy skok pod pociąg z mostów szczawińskich.
przywiązanie jest przyczyną problemów samobójców. samobójcom brakuje tego cego pragną a wystarczy pozbyć się tych niezspokojonych i niezaspokojonych pragnień a już humor sie poprawia i do pociągu zwanego nowym życiem wchodzisz schdkami a nie szynami.
2022-11-22 09:27 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.