W wyniku odniesionych obrażeń głowy 47-letni (mieszkaniec powiatu strzelińskiego) poniósł śmierć
W poniedziałek, 21 listopada, ok. godz. 14.00 dyżurny stanowiska kierowania odebrał zgłoszenie od kierownika pociągu relacji Lichkov (Czechy) – Wrocław Główny.
Wynikało z niego, że w obrębie dworca PKP w Strzelinie (kilkadziesiąt metrów od peronów) doszło do zdarzenia z udziałem mężczyzny. - Przybyły na miejsce patrol potwierdził otrzymane zgłoszenie – informuje asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Ze wstępnych ustaleń wykonanych na miejscu zdarzenia wynika, że bezpośrednio pod nadjeżdżający pociąg, który przed wjazdem na peron wytracał prędkość, wskoczył mężczyzna, którego siła uderzenia wyrzuciła na zewnątrz. Jak ustalono w wyniku odniesionych obrażeń głowy 47-letni (mieszkaniec powiatu strzelińskiego) poniósł śmierć.
Na miejscu dodatkowo zadysponowano funkcjonariuszy grupy Operacyjno – Dochodzeniowej, którzy wykonują oględziny w tym dokumentację fotograficzną.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Wskoczył pod nadjeżdżający pociąg
spajker. powiedziała :
no ale nana. ja nie mówię ja piszę. ja piszę o tym że dobre czasy produkują słabych ludzi. hejterom wyjaśniam że w ubojniach ginie rocznie 7 000 000 000 zwierząt w tym celu aby takie osobniki jak nana mogła zjeść schabowego zaraz po spowiedzi. problemy były są i będą. to że ktoś chce się zabić nie upoważnai go do tego aby robił problem innym. czy w prasie było coś o tym że mój znajomy lat 45 doznał zatoru płucnego i wziął i umarł? kogoś to obchodzi? no le koleś na torach to zaraz z nim do prasy i na powązki.jak jedna rakieta spadnie w polsce to alarm na całe nato i na cały świat a jak na ukraińców od roku leci 100 rakiet dziennie i 50 000 innej amunicji dziennie to nuda.podoba mi się taka nananistyczna hipokryzja i taka forumowiczowa ślepota połączona z egoizmem i z głupotą. ludzie w auschwitz mieli duuuużo gorzej niż ten koleś na torach a jednak nago w mroźnej zimie szli marszem śmierci aby przeżyć. kogoś innego opuści kobieta a ten skacze z mostu zamiast kupić sobie kolejną kobietę.
Z twojej wypowiedzi wynika że jesz schabowego z człowieka. Ale fakt faktem na naglicę poszczepienną umiera bardzo dużo ludzi i jakoś nikt tego nie łączy ze zbawiennym preparatem na najpopularniejs zą chorobę świata czyli kowid...

0
Gravatar
ANTYOBYWATEL
RE: Wskoczył pod nadjeżdżający pociąg
Nana powiedziała :
Zastanów się co mówisz imbecylu jak nie masz pojęcia o sytuacji. Mam nadzieję że sam się jebniesz w lesie i cię nikt nie znajdzie
Dobre. Ja go szukał nie będę.

0
Gravatar
spajker.
RE: Wskoczył pod nadjeżdżający pociąg
no ale nana. ja nie mówię ja piszę. ja piszę o tym że dobre czasy produkują słabych ludzi. hejterom wyjaśniam że w ubojniach ginie rocznie 7 000 000 000 zwierząt w tym celu aby takie osobniki jak nana mogła zjeść schabowego zaraz po spowiedzi. problemy były są i będą. to że ktoś chce się zabić nie upoważnai go do tego aby robił problem innym. czy w prasie było coś o tym że mój znajomy lat 45 doznał zatoru płucnego i wziął i umarł? kogoś to obchodzi? no le koleś na torach to zaraz z nim do prasy i na powązki.jak jedna rakieta spadnie w polsce to alarm na całe nato i na cały świat a jak na ukraińców od roku leci 100 rakiet dziennie i 50 000 innej amunicji dziennie to nuda.podoba mi się taka nananistyczna hipokryzja i taka forumowiczowa ślepota połączona z egoizmem i z głupotą. ludzie w auschwitz mieli duuuużo gorzej niż ten koleś na torach a jednak nago w mroźnej zimie szli marszem śmierci aby przeżyć. kogoś innego opuści kobieta a ten skacze z mostu zamiast kupić sobie kolejną kobietę.
0
Gravatar
Nana
E
Zastanów się co mówisz imbecylu jak nie masz pojęcia o sytuacji. Mam nadzieję że sam się jebniesz w lesie i cię nikt nie znajdzie
0
Gravatar
spajker.
RE: Wskoczył pod nadjeżdżający pociąg
jak pociąg z czech to może chciał wyskoczyć na piwo. tacy samobójcy to są mordercy i egoiści. oni nie myślą o tym że narobią kłopotu innym. teraz prokurator będzie nękał maszynistę, sokistów, kolejarzy. jak któryś z sokistów poszedł sie w tym czasie odlać to prokurator obwini go tym że nie był na stanowisku pracy w chwili kiedy samobójca wskakiwał pod pociąg. sądowi teraz trzeba będzie dowodzić że obecność sokisty i maszynisty nie w toalecie ale kilkadziesiąt metrów od peronu i tak nie powstrzymało by samobójcy-zabójcy.chcesz się zabić to wskocz do wyrobiska albo powieś sie w lesie. sam masz kłopoty ale nie rób kłopotów innym. teraz państwo postawi wzdłuż torów płoty jak na granicy z białorusią. polecam wtedy skok pod pociąg z mostów szczawińskich.przywiązanie jest przyczyną problemów samobójców. samobójcom brakuje tego cego pragną a wystarczy pozbyć się tych niezspokojonych i niezaspokojonyc h pragnień a już humor sie poprawia i do pociągu zwanego nowym życiem wchodzisz schdkami a nie szynami.
0

Przeczytaj też