To historia o zabarwieniu matrymonialno-kryminalnym, jak z serialu telewizyjnego pt. „Tulipan”. Mieszkanka Strzelina poznała na portalu społecznościowym mężczyznę. Mówił, że jest lekarzem, a obecnie przebywa za granicą naszego kraju.
Mężczyzna oczarował kobietę do tego stopnia, że ta mu zaufała i uległa jego prośbie. Rzekomy lekarz zwrócił się w pewnym momencie do mieszkanki naszego miasta, aby przekazała mu przelewem bankowym znaczną kwotę pieniędzy. Zachęcona prośbą kobieta uległa i zrobiła to, o co poprosił ją mężczyzna. Jak się później okazało, był to duży błąd. Kobieta nie zobaczyła już więcej pseudolekarza i swoich pieniędzy. Mieszkanka Strzelina zdecydowała się 7 marca br. powiadomić o fakcie strzelińską policję. Od pokrzywdzonej przyjęto stosowne zawiadomienie.

Komentarze   

spajker. Permalink2 0 spajker.
RE: Podawał się za lekarza i naciągnął kobietę na duże pieniądze
Cytuję HAHAHHA:
CO ZA NAIWNE BABSKA KSIĘCIA Z BAJKI SZUKAJĄ

one nie szukają księcia z bajki. one szukaja sponsora. dawcę kapitału. nauka psycologii odkryła że jednym z marzeń kobiety jest chirurg. taki chirurg dodaje kobiecie prestiżu, dodaje wartości zakompleksionej kobiecie. taki chirurg dobre zarabia a zatem bedzie robił za bankomat i za dawce prestiżu. co w zamian? love bombing. sex bombing czyli udawanie przyjemności z czynności ważnych dla chirurga. w takich okolicznościach oszust oszukał oszustkę. to oszust podający sie za chirurga naciagnął oszustke na 30 kilozeta a przecież to ona miała zainwestować te 30 kilozeta + udawaną miłość w tym celu aby pozyskac okazałą willę + miliony na siebie i na swoje dzieci zrobione z innym niż udawany lekarza samcem.
gra była uczciwa. grali oszuści. co ciekawe , policja nie ściga oszustek polujących na to aby odessać ofiarę z pieniędzy ale poluje na kolesia, który stosuje damskie metody.
dobrym przykładem jest więzień zakładu karnego w strzelinie. komenda. urodzona ofiara. najpierw wrobili go w gwałt i w zabójstwo. siedział 18 lat w strzelinie. współosadzeni znecli się nad nim. póżniej jakiś prof ćwiąkalski zarobił na nim grube miliony aby on dostał 18 milionów odszkodowania. później jakaś gruba locha z dwójką dzieci "zakochała" sie w tym komendzie. zrobiła sobie z nim dziecko. po roku miłość ustała no ale alimenty od kolesia co to 4 000 zeta na mc renty ma i 18 000 000 zeta odszkodowania dostał to sie kobiecie należy.
wniosek? rasizm. seksizm. mężczyźni masowo są ofiarami oszustek i te oszustki są chronione przez sądy. mężczyzna jest tylko dawca kapitału. feministki zrobią ci pikietę przed domem jak tylko nie odmienisz ich zawodu przez rodzaj żeński.
ta pani z artykułu skarży się na to że jakiś mężczyzna zachował się jak kobieta. on powinien dostać wsparcie feministek.
2023-03-23 09:29 Cytować Zgłoś administratorowi
HAHAHHA Permalink1 0 HAHAHHA
RE: Podawał się za lekarza i naciągnął kobietę na duże pieniądze
CO ZA NAIWNE BABSKA KSIĘCIA Z BAJKI SZUKAJĄ
2023-03-22 23:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.