W Dzień Kobiet, 8 marca, policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą KPP w Strzelinie, w ramach realizacji sprawy operacyjnej, zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w miejscu zamieszkania w Strzeinie produkował wysokoprocentowy alkohol.
W toku wykonywanych czynności zabezpieczono aparaturę do jego produkcji. Ponadto w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych znaleziono 15 sztuk naboi do broni palnej, pochodzących prawdopodobnie z okresu II wojny światowej. Na tej podstawie mężczyzna został doprowadzony na teren tutejszej jednostki celem wykonania czynności procesowych.

Komentarze   

cześ Permalink5 0 cześ
RE: Pędził bimber i przechowywał naboje...
Mam pełno naboi, znalazłem na swojej ziemi i nic nikomu do tego!!! Z czasów II WŚ mam i nic komu do tego!!! Znalezione u siebie to moje!!!
2023-03-25 17:50 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink4 0 spajker.
RE: Pędził bimber i przechowywał naboje...
Cytuję TruckdriverDST:
Mógł powiedzieć że naboje zbiera z przeznaczeniem przekazania jako daru dla armii szoszońskiej.

zawsze może powołać się na precedens, jego dziadek nosi w sobie kule z wehrmachtu, dostał serię z mp40 ale przeżył i uciekł. kul ani nie oddał niemcom ani nie zgłosił policji nielegalnej kolekcji amunicji z czasów wojny. na legalu.
2023-03-24 10:55 Cytować Zgłoś administratorowi
TruckdriverDST Permalink3 0 TruckdriverDST
RE: Pędził bimber i przechowywał naboje...
Mógł powiedzieć że naboje zbiera z przeznaczeniem przekazania jako daru dla armii szoszońskiej.
2023-03-24 08:17 Cytować Zgłoś administratorowi
TTT Permalink2 +2 TTT
RE: Pędził bimber i przechowywał naboje...
Ile mauserow bimbru zabezpieczono u tego przestępcy?
2023-03-23 21:27 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Pędził bimber i przechowywał naboje...
produkcja żywności jest karalna. jak zrobię ser biały ze ssiadłegp mleka to też narusze mnóstwo prepisów. ja mam zdjęci z czsów i 1wszej i 2giej wojny światowej i nawet grzywke zaczesuję n lewo. jaka jest szkodliwośc społeczna mojej nielegalnej bezsanepidowej produkcji sera białego i moich plemników, które w drugowojennym lebensdorf mogłyby posłużyć do reprodukcji rasy panów?
korupcja polityczna i ekonomiczna w polsce szerzy się na potęgę. wójt pcimia zostaje prezesem największej firmy w europie, sołtysowa zostaje premierem dużego państwa, ambergoldy z synem premiera okradaja miliony polaków, niesolidny kredyciarz zakłada partie niesolidnych kredyciarzy i zostaje wicepremierem, koń ze swastyka zostje fruhim wicepremierem, kardynał okazuje sie byc pedofilem, prała okazuje się byc pedofilem, biskup okazuje się być pedofilem i łapówkarzem a policja ma sukces. złapała kolesia na niezdrowej diecie. zamiast zrobić sobie kanapke z trucizna czyli z parówkami z marketu o zawartości mięsa 1,5% to zrobił sobie alkohol n śniadanie. do tego miał obrazy z czasów wojny i dom z czasów wojny. gdyby te naboje z czasów wojny nosił w sobie to byłby solidnie opłacanym kombatantem. co za pech że nie połknął tych naboi.
2023-03-23 14:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.