Przedstawiamy zdarzenia z kroniki policyjnej, do których w miniony poniedziałek byli wzywani strzelińscy policjanci.

***

W poniedziałek, 5 czerwca, w Gębicach policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę (mieszkaniec powiatu strzelińskiego), który nakazem sądu był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

***

5 czerwca w Strzelinie przy ul. Bolka I Świdnickiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen. Popełnił wykroczenie w ruchu drogowym. Sprawdzenie danych w policyjnym systemie potwierdziło, że 35-letni kierujący (mieszkaniec powiatu strzelińskiego) nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi i posiada aktywny sądowy zakaz kierowania pojazdów mechanicznych. Jak ustalono pojazd, którym poruszał się mężczyzna nie posiadał aktualnych badań technicznych.

***

5 czerwca mieszkaniec gminy Strzelin zawiadomił policję, że za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego OLX zakupił artykuły elektryczne. Jak ustalono na wskazane w ogłoszeniu konto pokrzywdzony dokonał wpłaty, jednak zakupionego towaru lub zwrotu pieniędzy nie otrzymał. Od pokrzywdzonego przyjęto stosowne zawiadomienie.

***

5 czerwca mieszkaniec powiatu strzelińskiego poinformował policję, że nieznany sprawca w Strzelinie przy ul. Jana Długosza podpalił 6 koszy na śmieci na szkodę właścicieli przyległych posesji.

***

5 czerwca mieszkaniec powiatu strzelińskiego powiadomił policję, że nieznany sprawca dokonał kradzieży 13 metrów kabla elektrycznego, zasilającego pompy w oczyszczalni ścieków w Wiązowie, powodując straty znacznych wartości na szkodę UMiG Wiązów.

***

5 czerwca mieszkaniec gminy Kondratowice powiadomił policję o pożarze pomieszczenia gospodarczego w Księginicach Wielkich. Zadysponowany na miejsce patrol potwierdził otrzymane zgłoszenie. Jak ustalono spaleniu uległ garaż blaszany, w którym znajdował się skuter, betoniarka, piła spalinowa oraz elektronarzędzia znacznej wartości. Na miejscu wykonano oględziny w tym dokumentację fotograficzną.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też