Jak co tydzień, we wtorek, oddajemy do Waszych rąk kolejny numer Słowa Regionu Strzelińskiego. W najnowszym 957 wydaniu powiatowego tygodnika piszemy o sprawie mężczyzny, który stanął przed sądem za kradzież, ale do więzienia nie pójdzie. Dlaczego? O tym piszemy na str. 5.
Niestety, po spokojnym starcie matur w poniedziałek, wtorek okazał się znacznie gorszy. Do dwóch szkół dotarła informacja o podłożonych w nich bombach. Jaka była decyzja dyrekcji szkół i policji przeczytać można na str. 4. W gazecie relacjonujemy ostatnie apele tegorocznych maturzystów i podajemy fakty związane z zaczętymi egzaminami dojrzałości. W Wiązowie radni zadecydowali na co pójdą publiczne pieniądze. Bardzo głośno, m.in. za sprawą jednej ze stacji telewizyjnych, było ostatnio o strzelińskim szpitalu. W programie pojawiła się informacja, że placówce grozi zamknięcie. Jak komentują to władze szpitala? W gazecie zamieszczamy relacje z majówkowych imprez, a także bogaty materiał z gali bokserskiej, którą po raz pierwszy, na taką skalę, zorganizowano w Strzelinie.  Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.