Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Od dziś jest już dostępny najnowszy, 958 numer Słowa Regionu. W wydaniu piszemy m.in. o pracowniku, który sukcesywnie okradał swojego pracodawcę.
Z czasem z firmy wyprowadził ogromną kwotę pieniędzy. Nie milknie sprawa strzelińskiego szpitala i groźby jego zamknięcia. Była ona miedzy innymi tematem ostatniej sesji Rady Miejskiej Strzelina. Strzelin ma już nowego komendanta straży miejskiej. Kto zastąpił wcześniejszego szefa tej jednostki?
Sołtysi z gminy Borów oburzeni są stanem dróg powiatowych w swoich miejscowościach. W tej sprawie zamierzają zrobić krok, jakiego jeszcze żadni sołtysi nie zrobili.
W minionym tygodniu spotkały się w Strzelinie osoby niewidome i niedowidzące. Co było powodem spotkania i co na nim powiedziano?
W gazecie pytamy mieszkańców, jak oceniają naszą 15-letnią obecność w Unii Europejskiej? Piszemy też o wrażeniach z matur tych, którzy w tym roku przystąpili do egzaminu dojrzałości.
Niestety, w naszym powiecie wydarzyło się ostatnio sporo spraw o charakterze kryminalnym. Jedną z nich była próba oszukania znanego mieszkańca Wiązowa.
W gazecie zamieszamy relację z gali na najlepszego i najpopularniejszego sportowca, trenera i drużynę gminy Strzelin. Prezentujemy także 10 par, które już w ten weekend zmierza się w 3 edycji Strzelin Express. 
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

Komentarze   

ciekawy Permalink3 +2 ciekawy
RE: Najnowsze wydanie Słowa już w sprzedaży
A ile płacicie za informację o ciekawych rzeczach? Informacja to cenny towar, więc się za nią płaci.
2019-05-15 10:47 Cytować Zgłoś administratorowi
mania Permalink2 +3 mania
RE: Najnowsze wydanie Słowa już w sprzedaży
Cytuję .:
Drug .... Chyba dróg

Dobre!
2019-05-14 23:31 Cytować Zgłoś administratorowi
. Permalink1 +3 .
.
Drug .... Chyba dróg
2019-05-14 23:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz