Najnowsze 970 wydanie Słowa Regionu wyjechało już z drukarni i niebawem będzie dostępne w pierwszych punktach handlowych. W pozostałych sklepach pojawi się w środę do godz. 12.00.
Tradycyjnie publikujemy zdjęcie pierwszej strony nowego numeru, gdzie można przeczytać wybrane zapowiedzi artykułów. Jak zawsze w Słowie znajdziecie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, dużo sportu, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przypominamy, że można kupić także wydanie elektroniczne naszej gazety.
Jeśli wiesz o rzeczach, które powinny zostać nagłośnione, zrobiłeś ciekawe zdjęcia to skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez nasz profil facebookowy.

Komentarze   

POPIS Permalink1 +3 POPIS
RE: Najnowsze 970 wydanie Słowa Regionu wyjechało już z drukarni
GRATULACJE DLA CAŁEGO ZARZĄDU POWIATU, GRATULACJE DLA PANA STAROSTY. BRAWO!!! W końcu na forum, w sposób jasny i bardzo konkretny powiedziano, że szefostwo PiS lokalnych struktur solidnie działa dla PO. MAM OGROMNĄ NADZIEJĘ, ŻE LEKARZ POLITOLOG DO STAROSTWA NIE WRÓCI...
2019-08-08 08:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.