Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. Z o.o. Z Brzegu rozpoczęło remonty dróg powiatowych tzw. patcherem. W czwartek, 1 sierpnia, wykonawca rozpoczął prace w okolicy Kłosowa w gminie Wiązów.
W harmonogramie robót znalazły się następuje odcinki: droga powiatowa nr 3046D (Strzelin – Przeworno – Sarby – granica powiatu), droga powiatowa nr 3092D (Przeworno – Karnków – Gierów – granica powiatu), droga powiatowa nr 3093D (Przeworno – Rożnów), droga pow. dr 3094D (Rożnów – Strużyna), droga pow. nr 3096D (Przeworno – Strużyna), droga pow. nr 3081D (Gościęcice – Kuropatnik), droga pow. nr 3100D (Miechowice Oławskie – Bryłówek – Bryłów – Jaworów – Kłosów), droga pow. w Dobrogoszczy.
Planuje się wbudować ok. 400 ton masy, a wartość zadania to ok. 157 000 zł.

Komentarze   

Permalink17 0 spajker
RE: Patcher wjechał na drogi
Cytuję coroner:
Cytuję spajker:
Cytuję TruckdriverDST:
Kiedy wracam z europy do mojego kochanego kraju,mam wrazenie ze podobne wiadomosci to tylko zabawny sen. Pozdrawiam zawodowych i tych "malych"...

polska jest częścią europy, leży w jej geograficznym środku.
wrócić z europy do europy nie każdy daje radę no chyba że ukochany kraj masz za uralem.

Polska jest "sercem Europy", a nawet, nie wahajmy się powiedzieć "Polska jest przegrodą przedsionkowo-komorową Europy"

A nawet obrońcą Europy przed bolszewizmem hitleryzmem i islamem. Była nawet żywicielem Europy a jest dostawcą młodych ludzi do stetryczalej Europy.
2019-08-25 20:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink16 +1 coroner
Cytuję spajker:
Cytuję TruckdriverDST:
Kiedy wracam z europy do mojego kochanego kraju,mam wrazenie ze podobne wiadomosci to tylko zabawny sen. Pozdrawiam zawodowych i tych "malych"...

wrócić z europy do europy nie każdy daje radę no chyba że ukochany kraj masz za uralem.

Polska jest "sercem Europy", a nawet, nie wahajmy się powiedzieć "Polska jest przegrodą przedsionkowo-komorową Europy"
2019-08-25 19:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink15 -2 spajker
Cytuję TruckdriverDST:

2019-08-25 16:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink14 0 TruckdriverDST
Topienie kasy....
2019-08-25 13:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink13 +7 XYZ
Jeszcze pamiętam jak całą drogę na Zielenice sypali tym gównem i to była wielka inwestycja, naprawa i cudawianki. Po tygodniu wszystko było na poboczu, a kamyczki odjeżdżały razem z autami. Ale żałosna naprawa była otrąbiona sukcesem i zapłacona odpowiednio. Tak żałosnych napraw dróg i ludzi który za to płacą można spotkać tylko w tym pseudo powiecie. To co się tu wyrabia to można by komedię i to niejedną nakręcić. Lans w gazecie przed wyborami i 4 latka brania pieniędzy bo durne polaczki to kupują i nie pamiętają obietnic.
2019-08-21 13:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink12 -9 Hela
Pijany Spajker
Znowu pijany. Albo po kleju. Wybaczcie mu. Tylko stale te pawie puszcza i puszcza. Z woreczkiem bidak ma nie tak. Ale to bez to bicie a tera picie. Co ja moge rozumu ni ma za grosz. A do gazety pise i pise.. Na ksiendza chyba dam.
2019-08-21 01:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink11 +6 XYZ
Chyba tyko w tym powiecie naprawia się drogi w tak partacki sposób. Jak nie gówniane kamyczki to łopata masa na gorąco i jest git jak na Kondratowice. To nic że woda stoi na poboczu, że droga dalej jest zła ważne że ktoś za to zapłacił. Ale ludzie w powiecie lubią to, uwielbiają kłamstwa i partactwo więc trzeba dać im więcej bo na to zasługują.
2019-08-20 23:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink10 -1 spajker
Cytuję Hela:
Spajker - znowu klej. W szkole zabroniono ci dawno temu. To teraz na trzepak przed Belweder do wywietrzenia.

Hela, byłaś miłością mojego życia ale od lat wyglądasz jak chodząca reklama firmy Michelin i klapa.
Z paczerowaniem jest jak z moim pawiem. W listopadzie puściłem pawia na drogę na twój widok . zamarzło i puściło w marcu następnego roku. Było trwalsze i tańsze od tej smolarki bluzgającej smołą.
2019-08-20 21:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink9 +3 ...
:D :D ul.Wolności też paczerem pojechali :D .. normalnie burżuazja :D Europa :D
2019-08-20 20:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink8 +6 byznesmen
Super! Przy odrobinie szczęścia to nawet pół roku wytrzyma. A potem znowu sypanie kamyczków i kolejne pieniądze w błoto (czyli do czyjejś kieszeni). I tak się będzie kręcić interes. A no i przy okazji zarobią okoliczne warsztaty lakiernicze oraz sprzedawcy szyb samochodowych.
2019-08-20 16:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz