Najnowszy 973 numer Słowa, to przede wszystkim relacje. Relacje bardzo różne, bo z jednej strony święto dla bardzo wielu ludzi z muzyką, tańcem i zabawą, a na drugim krańcu opowieść o wyprawie niemal do nieba, pełnej niebezpiecznych momentów i chwil uniesień. Wśród różnych relacji, jest też ta, pokazująca niezwykle kolorową zabawę, jakiej jeszcze w naszym powiecie nie było. W gazecie piszemy także o ważnych dla mieszkańców sprawach, które muszą być pilnie załatwione. Opisujemy też pewne miejsce, w którym bardzo dokładnie i z bliska poznać można jedną z najbardziej znanych historii filmowych, historii, którą zna każdy Polak.
Wydanie papierowe już do nabycia w niektórych punktach handlowych od wtorku. Do pozostałych sklepów "Słowo" trafi w środę do południa. Przypominamy, że można kupić także wydanie elektroniczne naszej gazety.
Jeśli wiesz o rzeczach, które powinny zostać nagłośnione, zrobiłeś ciekawe zdjęcia to skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez nasz profil facebookowy. 

Komentarze   

Frank Permalink1 0 Frank
RE: Sięgnij po Słowo i przeczytaj, co się działo
Jakie piękne tęczowe kolory. Radujcie się Elvisie bezrobotni i uciemiężeni zasiłkami w chwili uniesienia.
W chwili uniesienia tęczowej racy i kolorowej racy w tej chwili zadumy nad chciwością urzędnika noszącego fioletowy baldachim nad purpurowymi pedofilami. Tak nam dopomóż sojusz pedofili chciwcow i komuchów.
2019-08-28 14:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.