Kierowca chciał pokazać, jakim jest „kozakiem” albo zwyczajnie był pijany? Niewiele brakowało, aby zdarzenie zakończyło się tragedią.
Zacznijmy od początku. Użytkownicy drogi powiatowej ze Strzelina do Przeworna zdążyli już się przyzwyczaić do trwającej przebudowy blisko kilometrowego odcinka. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo, dlatego ustawiono sygnalizację świetlną i tablice informujące o wyłączeniu jednego pasa jezdni z ruchu. Niedawno, kiedy zapadł już zmrok sygnalizacja świetlna dla aut ustawionych od strony Jegłowej pokazała zielone światło. Samochody ruszyły. W pewnym momencie kierowca samochodu osobowego wjechał na wyłączony z ruchu pas. Poruszał się równolegle z prawidłowo jadącymi pojazdami. Na końcu przebudowywanego odcinka miał jednak przed sobą tablicę informującą o wyłączeniu tego odcinka z ruchu. Mimo to, nie zatrzymał się, a nawet nie zwolnił i wjechał w nią z całym impetem. Przy zderzeniu z przeszkodą huk był niesamowity. Tablica przeleciała w powietrzu wiele metrów. Prawie wbrew prawom fizyki i, na szczęście, nie w kierunku stojących na czerwonym świetle innych samochodów. Dziwnie zachowujący się kierowca nie zatrzymał się, aby zobaczyć szkody, które spowodował. Odjechał, jakby nic się nie stało. Na miejscu zderzenia pozostała tablica rejestracyjna samochodu, którym kierował...
Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

TruckdriverDST Permalink3 +2 TruckdriverDST
RE: Chciał pokazać, że jest kozakiem?
Beda sie srac jak w Ludowie....
2019-11-28 18:42 Cytować Zgłoś administratorowi
As Permalink2 +1 As
Porazka
Jak dlugo mozna remontowac 1 km drogi ?
Takie kilku kilometrowe remonty sa wykonywane w ciagu jednak nocy , jesli doszlo poszezania pobocza to moze to kilka dni potrwac ,ale jak tamtedy jechalem pod koniec pazdziernika to juz byl jeden pas zamkniety .
Pozostsla czesc drogi tez bedzie remontowana ?
Czyzby budowa 100-u lecia.
Porazka.
Czy powiat Strzelinski nalezy do Europy zachodniej??
2019-11-28 12:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Pchla Permalink1 +6 Pchla
Burak
Heh burak. I tak go mają :D i zabrać takiemu prawko.!
2019-11-27 15:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.