Budynek po byłym domu dziecka w Górcu trafia na przetarg już za 1,2 mln zł
Na koniec roku starostwo powiatowe w Strzelinie zaplanowała kolejny przetarg na sprzedaż nieruchomości w Górcu. Jest to były dom dziecka wraz z przyległym terenem. Obiekt, który jeszcze do niedawna był czynną placówką jest wystawiony na sprzedaż już od dłuższego czasu.  Niestety, jak do tej pory powiat nie znalazł chętnego na tę nieruchomość. Być może wynikało to z ceny, która początkowo była znacznie wyższa niż obecnie. Teraz cena wywoławcza to 1,2 mln zł. Patrząc na wielkość budynku, który ma powierzchnię kilkuset metrów kwadratowych, nowy dach, dużą salę konferencyjną i sprawne instalacje wraz z ogrzewaniem, wydaje się to kwota całkiem atrakcyjna.
Cały artykuł w wydaniu papierowym "Słowa Regionu".

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Maryija
RE: „Dom dziecka” coraz bardziej atrakcyjny
Przetargu nie wygra znana firma. Wygra znajomy ziomek ktory za procent wycofa sie z przetargu. Drugim w kolejnosci oferentem kto bedzie?.......
0
Gravatar
FRANK
RE: „Dom dziecka” coraz bardziej atrakcyjny
Lisek powiedziała :
a gdzie teraz bedzie Dom Dziecka? nie ma juz wogole domu dziecka na terenie gminy ?
Mordechaj Tate & Iccac Sohn poprosza Schmula Kolodziejsteina o nowa lokalizacje dla gojowskich bekartow. Business is Business lisku, Amstaff ci to szczeka.

0
Gravatar
spajker.
RE: „Dom dziecka” coraz bardziej atrakcyjny
Lisek powiedziała :
spajker. powiedziała :
Frank powiedziała :
Tym razem przetarg wygra Spajker. Stale placze wiec tym razem ma szanse przebic Tate i Syna. Spajker - a wiec kazdy problem ma rozwiazanie. Jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu. The terrible think about the search for truth is that you finally find it.
owszem mam szansę ale po co mi ta buda? za takie pieniądze to dzwonię do firmy budowlanej i każę sobie wybudować coś o podobnej kubaturze z nowych pachnących świeżością materiałów z dala od wieśniaków albo mogę sobie kupić apartament we wrocławiu. tate tego nie kupi bo on płaci do 5,- złotych za budynek albo do 10,- złotych za kilka hektarów ogródków działkowych w dobrej lokalizacji. teraz trzeba poczekać na kolejny przetarg i na kolejne obniżki ceny budynku. wtedy przetarg wygra tate i syn ale pod warunkiem że starostwo zapewni mu długoletni najem budynku np na dom dziecka. tate ma pod jarmułką mózg mordechaja goldmunza a w kieszeni ma węża. ma też kolekcje ołowianych urzędników.alles scheiss alles mist wen man nicht besofen ist.
Ich habe keinen Schimmer, wovon du redest. Spajker, ein Ei und kein Hirn.
ich rede nicht, ich schreibe. schon ein Gehirn von eine Bakterie kann das unterscheiden.

0
Gravatar
Lisek
RE: „Dom dziecka” coraz bardziej atrakcyjny
spajker. powiedziała :
Frank powiedziała :
Tym razem przetarg wygra Spajker. Stale placze wiec tym razem ma szanse przebic Tate i Syna. Spajker - a wiec kazdy problem ma rozwiazanie. Jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu. The terrible think about the search for truth is that you finally find it.
owszem mam szansę ale po co mi ta buda? za takie pieniądze to dzwonię do firmy budowlanej i każę sobie wybudować coś o podobnej kubaturze z nowych pachnących świeżością materiałów z dala od wieśniaków albo mogę sobie kupić apartament we wrocławiu. tate tego nie kupi bo on płaci do 5,- złotych za budynek albo do 10,- złotych za kilka hektarów ogródków działkowych w dobrej lokalizacji. teraz trzeba poczekać na kolejny przetarg i na kolejne obniżki ceny budynku. wtedy przetarg wygra tate i syn ale pod warunkiem że starostwo zapewni mu długoletni najem budynku np na dom dziecka. tate ma pod jarmułką mózg mordechaja goldmunza a w kieszeni ma węża. ma też kolekcje ołowianych urzędników.alles scheiss alles mist wen man nicht besofen ist.
Ich habe keinen Schimmer, wovon du redest. Spajker, ein Ei und kein Hirn.

0
Gravatar
spajker.
RE: „Dom dziecka” coraz bardziej atrakcyjny
Frank powiedziała :
Tym razem przetarg wygra Spajker. Stale placze wiec tym razem ma szanse przebic Tate i Syna. Spajker - a wiec kazdy problem ma rozwiazanie. Jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu. The terrible think about the search for truth is that you finally find it.
owszem mam szansę ale po co mi ta buda? za takie pieniądze to dzwonię do firmy budowlanej i każę sobie wybudować coś o podobnej kubaturze z nowych pachnących świeżością materiałów z dala od wieśniaków albo mogę sobie kupić apartament we wrocławiu. tate tego nie kupi bo on płaci do 5,- złotych za budynek albo do 10,- złotych za kilka hektarów ogródków działkowych w dobrej lokalizacji. teraz trzeba poczekać na kolejny przetarg i na kolejne obniżki ceny budynku. wtedy przetarg wygra tate i syn ale pod warunkiem że starostwo zapewni mu długoletni najem budynku np na dom dziecka. tate ma pod jarmułką mózg mordechaja goldmunza a w kieszeni ma węża. ma też kolekcje ołowianych urzędników.alles scheiss alles mist wen man nicht besofen ist.

0
Gravatar
Frank
Spajker
Tym razem przetarg wygra Spajker. Stale placze wiec tym razem ma szanse przebic Tate i Syna. Spajker - a wiec kazdy problem ma rozwiazanie. Jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu. The terrible think about the search for truth is that you finally find it.
0
Gravatar
Haate
Kratr
Będzie Tate?
0
Gravatar
Lisek
RE: „Dom dziecka” coraz bardziej atrakcyjny
a gdzie teraz bedzie Dom Dziecka? nie ma juz wogole domu dziecka na terenie gminy ?
0
Gravatar
Zbyszek
RE: „Dom dziecka” coraz bardziej atrakcyjny
NA FB MNIE ZABLOKOWALI... A DLACZEGO? POCZYTAJCIE...
0

Przeczytaj także