Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Zapraszamy do lektury 992 numeru powiatowego tygodnika, w którym piszemy m.in. o niepokojących decyzjach polskich władz i wojska, które zaczynają mobilizować rezerwistów i to w sposób, który zastanawia i rodzi pytania. W gazecie piszemy o napadzie na ekspedientkę, a także o złapaniu oszusta, który „kręcił” liczniki samochodowe. Na tym nie koniec policyjnych interwencji. Zatrzymany został recydywista, który w centrum miasta samochodem uderzył w budynek. Gorąco było na sesjach w Kondratowicach i Przewornie.
Ciekawe informacje związane z planami inwestycyjnymi gminy Strzelin, przekazuje mieszkańcom za naszym pośrednictwem, burmistrz Dorota Pawnuk.
Zamieszczamy też kilka relacji z miłych wydarzeń, jakie odbyły się w Strzelinie, Wiązowie i Kondratowicach. Przeczytać też można o tym, jak poważnym problemem dla nas wszystkich jest sucha i bezśnieżna zima.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.    
Dodaj komentarz