Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Mamy wtorek, więc wieczorową porą w pierwszych punktach handlowych pojawiły się egzemplarze najnowszego - 996 wydania Słowa Regionu. Do pozostałych sklepów nasza gazeta trafi w środę, do godz. 12.00. W wydaniu wiele kryminalnych opowieści, w które wręcz trudno uwierzyć: „Oszuści przejęli oszczędności życia”, „Cudza karta, ale zakupy moje”, „Znalezione jednak kradzione”, „Ukradł puszkę z pieniędzmi dla chorego chłopca” - to tytuły tylko niektórych z nich. Po raz kolejny okazuje się, że najciekawsze historie pisze samo życie.
W numerze ponadto: „Burmistrz Matusiak przerywa milczenie”, „Czy mieszkańcy gminy Przeworno zapłacą więcej za śmieci?”, „Strzelinianie na tajskiej przygodzie życia”, „Walka
o ryby i przyszłość wędkarstwa w gminie Wiązów” i „Nawet 1000 zł kary za niezarejestrowanie samochodu”.
Tradycyjnie w Słowie znajdziecie również cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, dużo sportu, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przypominamy, że można kupić także wydanie elektroniczne naszej gazety. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową sloworegionu.pl i kliknąć w jedną z dwóch zakładek w prawej kolumnie.
Jeśli wiesz o rzeczach, które powinny zostać nagłośnione, zrobiłeś ciekawe zdjęcia to skontaktuj się z nami:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez nasz profil facebookowy.
Dodaj komentarz