Dziś do Waszych rąk oddajemy 1008 numer Słowa Regionu. W gazecie piszemy o bardzo odpowiedzialnym społecznym zachowaniu dwóch osób, które dokonały obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy. Innymi wydarzeniami, w których interweniowali policjanci, było wybicie szyby w aucie by uwolnić znajdujące się w nim dziecko, a także wyjaśnianie przyczyn wpadnięcia auta do rzeki. Innym wydarzeniem kryminalnym była zuchwała kradzież samochodu i dwóch motocykli z jednego z warsztatów w Wiązowie. „Czarne chmury” nie odchodzą od szpitala. Do drzwi placówki „puka” likwidator. W powiecie ruszyło kilka kolejnych inwestycji. Jedna z nich dotyczy drogi w gminie Przeworno. Od poniedziałku weszły nowe zasady funkcjonowania niektórych zakładów w czasie pandemii. Jak to wygląda w praktyce? Z okazji 100 rocznicy urodzin papieża Polaka, pytamy kilka znanych w powiecie osób, kim był i jest dla nich Jan Paweł II. W gazecie publikujemy kolejny nietypowy wywiad z cyklu „Prawie jak spowiedź”. Dziś rozmawiamy z mieszkanką gminy Wiązów.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.     
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.