Dziś (23 czerwca) od rana jest całkowicie zamknięta na remontowanym odcinku droga powiatowa z Jegłowej do Strzelina. Wylewana jest ostatnia warstwa asfaltu, na długości około 1 kilometra.
Jak informuje starosta strzeliński Marek Czerwiński, dziś wieczorem droga powinna być już otwarta. Niemniej, w najbliższa sobotę (27 czerwca), o ile planów nie pokrzyżuje deszcz, będzie ponownie zamknięta. Wylana będzie ostatnia warstwa asfaltu na pozostałym odcinku, tj. około 1 km.
Przypomnijmy, przebudowa obejmuje 1,98 km drogi, od skrzyżowania z DK nr 39 do już przebudowanej części (wraz z przebudową skrzyżowania na Gościęcice). Wartość obecnie rozpoczętej części zadania to dokładnie 2 222 620,46 zł. W kwocie tej zawarta jest wartość robót budowlanych oraz nadzoru inwestorskiego. Wykonawcą, wybranym w trybie przetargu nieograniczonego, jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych z Brzegu, a umowny termin zakończenia wypada w ostatnim dniu czerwca 2020 roku.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.