Lato, sezon urlopowy w pełni, ale pandemia nie odpuszcza. W dalszym ciągu obowiązuje noszenie maseczek. Strzelińska policja prowadzi akcję przypominającą o wciąż obowiązujących obostrzeniach w tym zakresie.
W ubiegły czwartek policjanci z Wydziału Prewencji KPP w Strzelinie uczestniczyli w patrolu, którego celem było sprawdzenie jak mieszkańcy powiatu stosują się do obowiązku noszenia maseczki. Akcję prowadził i patrolem dowodził podkom. Witold Walkowiak, naczelnik Wydziału Prewencji. Lista miejsc, gdzie obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, jest stosunkowo długa. W związku z tym trudno być wszędzie. Dlatego policjanci skupili się na komunikacji publicznej, czyli busach i autobusach. Na placu przed stacja kolejową krzyżują się praktycznie wszystkie linie busowo-autobusowe, stąd wybór padł na to miejsce.
Pojawienie się policyjnego radiowozu na placu manewrowym SKB było dla części pasażerów oczekujących busa pewnym...
Wiecej w wydaniu papierowym.

Komentarze   

truckdriverDST Permalink3 +2 truckdriverDST
RE: Z policją i maseczką na wirusa
To jest prywatna komunikacja a czasy kiedy to kierowca musial miec krawat naszczescie minely. Pozdrawiam kolezanke po fachu ktora to czesto wozi moja mala coreczke autobusikiem. hehe
2020-09-09 20:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Pasazer Permalink2 +3 Pasazer
Re
Na plazy, by byla w bikini ! A autobusie jest odgrodzona od pasazerow,wiec w czym ; kicia; widzisz problem? Byly upaly a w autobusach brak klimatyzacji,proponuje 1 dzien zastapic kierowce w autobusie,przy 35 stopniach upalu I wtedy prosze o rzetelny komentarz.
2020-09-07 13:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Kicia Permalink1 -2 Kicia
RE: Z policją i maseczką na wirusa
Pani z głównego zdjęcia chyba zapomniała, że jest w pracy, a nie na plaży
2020-09-05 20:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.