W najnowszym 1027 numerze Słowa Regionu piszemy o szaleńcu, który w ubiegłym tygodniu pędził ulicami miasta rozbijając inne auta i terroryzując mieszkańców. Jak został zatrzymany i kto pomógł w jego schwytaniu? O tym piszemy na str. 2.
W gazecie piszemy o:
sytuacji szpitala i tym, co stanie się z nim już wkrótce
wyjątkowej sesji Rady Miejskiej Strzelina
planach na zagospodarowanie placu po byłym dworcu PKS
ustaleniach na zebraniach wiejskich w Przewornie i Kuropatniku
zasadach przyznawania stypendiów naukowych i kto je otrzymał
historii pewnego 100-latka
przebiegu i wynikach Strzelińskiej Dziesiątki

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa. 
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.