W sytuacji, kiedy w związku z koronawirusem rząd wprowadził obostrzenia, wiele sektorów gospodarki musi się dostosować do nowych okoliczności. W bardzo trudnej sytuacji znalazła się branża gastronomiczna (zamknięcie lokali, posiłki tylko na wynos i zakaz organizacji imprez). To sprawia, że wiele lokali oferuje tylko posiłki na wynos.
Jednak nie musi to oznaczać brak dochodów - warunek jest taki, że będziemy z oferty takich placówek korzystać. A warto to robić, bo nie tylko wspomożemy tym dziesiątki, a może setki miejsc pracy związanych z lokalną gastronomią, ale także zaoszczędzimy na czasie, jaki musielibyśmy spędzić w kuchni na przygotowaniu posiłków.
A gdzie jedzenie jest najlepsze? No właśnie... Często w sieci można spotkać się z takim zapytaniem ze strony internautów. Pytają się innych, jakie lokale są w naszej okolicy polecane, gdzie można zjeść smacznie, a gdzie tanio?
W związku z tym chcielibyśmy poznać Wasze propozycje odnośnie lokali gastronomicznych, które polecacie. I stworzyć sondę, w której będzie można głosować na poszczególne lokale. Wcześniej jednak chcielibyśmy utworzyć możliwie pełną listę punktów, które obecnie oferują posiłki, zarówno obiadowe, jaki i inne dania typu pizza, gyros itp.
Po utworzeniu listy takich punktów, na naszej stronie internetowej zamieścimy sondę, w której będzie można głosować na znajdujące się na niej lokale. Podobną sondę zamieścimy także na tym profilu.
Wyniki Waszego głosowania podawać będziemy w gazecie. Chcemy również, by uczestnicy naszej sondy otrzymali z udział jakąś atrakcyjną, kulinarną nagrodę. O zasadach konkursu informować będziemy na bieżąco.
Tak więc zgłaszajcie swoje propozycje w komentarzach poniżej.

Komentarze   

Zoska Permalink4 +7 Zoska
RE: Gdzie zjemy smacznie, a gdzie najtaniej?
Domowe obiady w Gospodzie pod Lipką. Dowożą, płatność kartą. Pyszne, polecam
2020-10-29 19:04 Cytować Zgłoś administratorowi
ala Permalink3 +7 ala
RE: Gdzie zjemy smacznie, a gdzie najtaniej?
Pizzeria Sicilia słaba, da się zjeść ale normalna cena nie pasuje do słąbej jakości. Nie ta cena , nie ta jakość. Za pół ceny proszę bardzo.
2020-10-29 18:21 Cytować Zgłoś administratorowi
JULEK Permalink2 +1 JULEK
SMACZNIE
W STRZELINIE NIE ZJEMY DOBREJ PIZZY DOBRA PIZZE MOZNA ZJESC W GOSTKOWICACH
2020-10-29 15:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Ryt Permalink1 +2 Ryt
RE: Gdzie zjemy smacznie, a gdzie najtaniej?
Gyros - indie kebab
Knysza - mikrus
Pizza - perfetta
2020-10-29 12:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.