W najnowszym, świątecznym numerze Słowa, przygotowaliśmy wiele artykułów dotyczących zbliżających się Świąt Wielkanocnych. O mieszkańcach, czytelnikach i klientach pamiętają samorządowcy, radni, a także właściciele różnych firm, którzy za naszym pośrednictwem składają życzenia świąteczne. Są też ciekawostki dotyczące jaj.

Tematem głównym jest głośna sprawa akcji ratunkowej 10-letniego chłopca. Jakie są oficjalne informacje na ten temat i jaki jest stan dziecka?
Ponadto w numerze piszemy:
o podwyżkach za śmieci w kolejnych gminach
o ciekawych planach inwestycyjnych w gminie Strzelin
jak wygląda statystyka zgonów na covid-19 w skali całego roku
ile osób udało się zaszczepić i jakie są perspektywy dla kolejnych grup
jak będzie wyglądała przyszłość ośrodka zdrowia w Przewornie
o planowanych zmianach w organizacji ruchu na strzelińskim Rynku
a także o interesujących planach uatrakcyjnienia miejskiego parku
jakie konsekwencje dla dzieci ma zdalne nauczanie i zamknięcie w domach 


Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.