Podpisanie umowy o dofinansowanie zakupu samochodu dla PSP w Strzelinie. Na zdjęciu starosta Anna Horodyska i st. kap. Michał Pięta, komendant PSP. Foto: SP Strzelin.
Możemy oficjalnie potwierdzić, że strzelińscy strażacy otrzymają kolejny samochód. - Jesteśmy już po podpisaniu umowy o przekazaniu 50 tys. zł na zakup wozu strażackiego – powiedziała starosta Anna Horodyska. - Będzie to średni samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją ograniczania stref zakażeń chemicznych i ekologicznych. Środki wygospodarowaliśmy w budżecie powiatu, za co chcę podziękować radnym. Dziękuję, że odpowiedzialnie podeszli do możliwości dofinansowania zakupu samochodu dla straży pożarnej – zaakcentowała nasza rozmówczyni.
Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że samochód kosztuje około 850 tys. zł.
Tekst ukazał się w nr 14 (1053) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Włodzimierz
Średni samochód
Ciekawe gdzie można kupić nowy średni samochód ratowniczo gaśniczy za 120tys zł?Samochody średnie gaśnicze które można było wygrać podczas wyborów kosztowały 800tys OSP Wiązów 800tys dwa lata temuNowe Renault JRG STRZELIN ok.800tys rok temu Chyba że kupują jakiegoś używanego trupka do remontu za 120tys
0
Gravatar
Pińcet+
RE: Powiat dołożył się samochodu
OBYWATELE SIĘ DOŁOŻYLI A NIE JAKIŚ POLITYKIER W ŚWIETLE FLESZY. ONI NIE MAJĄ SWOICH PIENIĘDZY A JEDYNIE TE KTÓRE NAM UKRADNĄ W PODATKACH.
0
Gravatar
zielony
RE: Powiat dołożył się samochodu
Rozumiem, że rowery kupione były tylko dla picu i propagandy?
0
Gravatar
spajker.
RE: Powiat dołożył się samochodu
bardzo proszę o pisanie prawdy. to nie powiat dołożył sie do samochodu ale ja i wielu innych. ja płacę 19% podatku pit od zarobionych pieniędzy, ja płacę 45% zus od zarobionych pieniędzy, ja płacę 23% vat z każdym zakupem w markecie to z moic pieniędzy a nie z pieniędzy pani starosty będzie finansowany samochód. pani starosta jest moim sługa podobnie jak ten strażak. ich pensje są finansowane z moich podatków. każdy czytelnik SR płaci podatki na starostę i nawet o tym nie wie. zrobisz zakupy na 50 zeta w biedronce a na paragonie masz "w tym 23% VAT". ten VAT biedronka nazajutrz nosie do urzędu skarbowego a urząd skarbowy daje do ministra finansów a ten rozdaje te pieniądze na 15 tysia pensji dla starosty, 8 tysi pensji dla syna i tak dalej. prosze sobie nie robić reklamy za moje pieniądze. jak starosta chce coś dołożyć do strażaków to niech im da SWOJE pieniądze po cichu a nie moje pieniądze w świetle fleszy robiąc za darczyńcę. to ja jestem darczyńcą dokładając się do 15 000 comiesięcznej pensji dla starosty. w starej książce stoi napisane - nie wie prawica co robi lewica. już w kondratowicach był niedawno program reklamowy pt dajemy strażakom nieswoje pieniadze aby upiększyć siebie. kosmetyki PRowe proszę kupować za swoje a nie za moje pieniądze.
0

Przeczytaj także