Już jest do nabycia najnowszy 19 numer powiatowego tygodnika. W Słowie przeczytacie o bardzo trzeźwo myślącej 9-latce, która znalazła granat i to gotowy do użycia.
Z okazji Dnia Matki piszemy o znanych mamach, które próbują połączyć macierzyństwo z lokalną polityką.
Szczegółowo opisujemy pirackie zdarzenie w gminie Przeworno, gdzie niepełnoletni chłopiec uciekał z kolegami samochodem przed policją, powodując wypadek.
Piszmy o planach budowy nowego marketu w Kuropatniku i rozbieżnej opinii radnych co do tej inwestycji.
Jak zawsze przeczytać można o różnych inwestycjach planowanych w poszczególnych gminach, wydarzeniach kulturalnych i ciekawostkach z naszego podwórka. 

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa. 

Komentarze   

spajker. Permalink2 +2 spajker.
RE: 9-latka i granat z zawleczką
Cytuję Cześ:
Spajker, czemu ty go nie znalazłeś? Byś się trochę rozerwał :D

znalazłem na portalu czesia. rozrywa mi odbyt z wrażenia.
2021-05-27 05:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink1 -1 Cześ
Ciekawe???
Spajker, czemu ty go nie znalazłeś? Byś się trochę rozerwał :D
2021-05-26 19:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.